Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kendek #207779 üzenetére

    (#207779) Kendek, (#207782) hombre[EU]: Szóval a(z eddigi) konszenzus a vinyó felé mutat (amennyit reggel utánaolvasgattam, ott is talán ezt hozták fel leginkább, mint lehetséges fő kiváltó ok).

    Szimplán csak kiveszem, rákötöm PC-re és ránézek HD Sentinellel?

    Arra gondoltam, hogy kedden kicserélném egy 500 GB-os Crucial MX500-as SSD-vel a vinyót (addig meg minden este csinálnék egy mentést az FF XV save file-okról). Ez megoldaná a dolgot? Mármint, hogy ez nem melegedne-e ugyanúgy és nem produkálná ugyanezt? Vagy azért melegszik ennyire a mostani HDD, mert baja van (és ne adj Isten ezért volt csak ilyen rövid ideig az eredeti vásárló tulajdonában, az üzletben meg nem vették észre eladás előtt, mert idő kell neki, hogy előjöjjön)?

    ---------------------------------------------------------------------------------

    (#207780) ProEvoFan, (#207774) erahurka: Akkor megnyugodtam, hogy nem egyedi, kirívó eset ez a forrófejűség. Thx.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    (#207786) RangerFox: Hú, akkor nem mondtam nagy hülyeséget. Legalább megvan a forrása annak a hangnak.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 23k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák