Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CSD-Man

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ahogy írták itt korábban többen is, a Sony A80J ára most egészen közelített az LG C1-hez, én is a két TV között vacillálok. 55"-os méretben venném. PS5 lenne csak rákötve, szóval a 2.1-es HDMI-k száma nekem mindegy, hogy 2 v 4.
    Olvasgatom a fórumot egy ideje, panellottó, alapbeállítások helyessége miatt inkább a Sony felé húzok, illteve azért is mert több Sony cuccom van, szubjektíven szimplán szívesebben látnék egy Sonyt a lakásban mint LG-t. Viszont olvastam azt is, hogy az LG-nél már megy a VRR pl, Sony meg csak ígérget... (bár talán még azt is bevállalnám, elvileg a PS5 sem tudja még, szóval hiába kötném egyelőre az LG-re)
    Viszont amivel meggyőzne az A80Jvel szemben a C1, az az LG szervíz. Ahogy olvasgattam a fórumokat, elég rugalmasak, házhoz jönnek stb.
    LG-vel szemben milyenek a szervíztapasztalatok a Sonynál? Mennyire rugalmasak, ők is házhoz jönnek vagy vissza kell küldeni a TV-t? Ez is szempont sajnos, mert autóval nem tudnám megoldani a szállítást ha bármi gáz van.

    Illetve van-e valami olyan szempont ami esetleg döntő lehet és elkerülte a figyelmem?

    Köszi előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák