Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbalazs83

    aktív tag

    válasz szazbolha #45894 üzenetére

    Szia!
    Eddig csak olvasni szoktam ezt a fórumot.
    Kis kitérővel én is plazmáról, Panasonic P42G30-ról váltottam. OLED-et még elég drágának tartottam, de szerettem volna nagyobb méretet, ezért vettem egy Philips 55PUS6704-et januárban. Kellemes csalódás volt a Philips és LCD-hez képest szép képe van. VA paneles, szóval tűrhető feketével és kontraszttal és minden formátumot visz: HDR10+, DV, Atmos, DTS-HD. Nem bántam meg, most a nappaliba van. A Philips saját szoftvere fut rajta, nem android, de tejesen jól használható. Aztán a héten jött a Philips 55OLED754 amit most kifutó modellként 360ért árulnak. Itt már elégedett vagyok, mert a plazma után az lcd-n zavart kicsit a sötét jelenetek szürkesége. Ezen tökéletes. Úgy voltam vele, hogy az OLED technológia a lényeg, mert az ad olyan képminőséget amit szeretnék. Szóval Philips 55OLED754 360ért, vagy Panasonic GZ950 420ért közül az olcsóbb lett. Sony és LG valahogy nem volt szimpatikus. A panel minden színnél, szürkénél is teljesen homogén. Biztos szerencsém is volt. Most 30-as kontraszttal és kizummolva a csatorna logót bejáratás van, de azért ha megmutatom valakinek, akkor HDR10 anyag és 100as kontraszt :)
    Köszi mindenkinek, akiknek a hszeiből infót gyüjthettem!

    [ Szerkesztve ]

    65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

Új hozzászólás Aktív témák