Hirdetés
- Blu-ray lejátszók
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen videókártyát?
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
Új hozzászólás Aktív témák
-
trialboj
őstag
Egy viszonylag kis városban élek, és szökő évente megyek el moziba, valami látványos filmet megnézni.
Tavaly a dzsungel könyvét néztem meg 3d-ben, ami úgy kezdődik hogy fák ágai közt megy a kamera, azt hittem hogy rossz a szemüveg mert hihetetlenül életlen volt a kép. Aztán mikor a kamera már nem mozgott éles lett a kép. Másnak is ilyen volt szóval azt gondoltam rossz minőségű a vetítő, vagy a kópia.
Ma megnéztem egy másik moziban a kínai nagy falról egy mítosz filmet, ahol ugyanúgy azt vettem észre hogy ha mozog a kamera, és pl hegyekhez közel megy el, v sivatag dűnéi közt, akkor semmi sem éles, az elsuhanó tárgyak közül. VIszont ha a kamera megy a kilőtt íjjal, akkor viszont tökéletes.
Kezdem azt hinni, hogy ez egy általános hiba, és ennél jobbra nem lehet megcsinálni egy 3d-s filmet.Aki volt már minőségi moziban, az meg tudná erősíteni, a fent leírtakat. Mert ha ez igaz, akkor végképp értelmetlen dolog moziba járni.
Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Blu-ray lejátszók
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- További aktív témák...
- Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G - Karácsonyi akcióban!
- Redragon Kumara K552 RGB Brown Switch magyar billentyűzet
- Lenovo Thinkpad P1 Gen 6 - i9-13980HX, 32GB, 2TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090
- 15.gen! Intel Core Ultra 9 285K +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)
- OP AudioCodes C450HD Ip Phones - Szines kijelzős - Teams/ Zoom telefon - Új dobozos
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
- BESZÁMÍTÁS! MSI ThinA15 B7VF-449XHU Gamer notebook - R7 7735HS 16GB DDR5 1TB SSD nVidia RTX 4060 8GB
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G6 - i7-8GEN I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


