Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz EQMontoya #50946 üzenetére

    "Amit Lenox ír az antibiotikumokról, az sajnos jogos, de szerintem ugyanez a csirkére is igaz."

    Élelmiszeriparban jártas ismerősöm szerint ebből a szempontból pont a csirke a legegészségesebb. Annyi van a dolog hátterében, hogy a disznót, húsmarhát, de még a pulykát is jobban féltik a betegségektől, mert nagyobb veszteség, ha elhullik, a csirkénél jóval kisebb az esetleges kár, ezért kevésbé gazdaságos antibiotikummal tömni.

    Amúgy pedig ezúton is köszönöm az együttérzést mindenkinek, szerencsére a helyzet nem drámai, egyrészt, mint korábban említettem, különösebben amúgy sem vagyok oda a disznóhúsért, másrészt annyi minden finomság van még a világon, aminek jó része még talán egészségesebb is (hogy csak a halat és a sovány húsokat említsem, de bevallom férfiasan, hogy a különböző zöldségeket is szeretem mindenféle formában), hogy a gondom továbbra is az, hogy moderáljam magam, és egészséges mennyiséget fogyasszak, szóval éhes biztosan nem maradok. Különben is nézzétek a dolog jó oldalát, legalább nem eszem el előletek, ha úgy adódik. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák