Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Milyen széket vegyek?
- Lenovo Legion Go: a legsokoldalúbb kézikonzol
- A CannonKeys felkavarja a slim profilos billentyűzetek állóvizét
- Olvad a hó, de ez nem zavarja a hardvereket
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED TV topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
tildy
nagyúr
válasz
Viszlát
#50390
üzenetére
"A noknek nem az a dolguk, hogy ugyanannyi penzt keressenek mint a ferfiak " - persze nem azt mondta , hogy a noknek kevesebbet fizessenek , nem o megmondta hogya a noknek mi nem a dolguk, meg mia dolguk.
"Eleve problémás a minden nőt sért kijelentés, nagyon sok nőt ismerek, aki bizony keményen szenved attól, hogy bele van kényszerítve a pénzhajhászásba és nem teheti meg, hogy a családjának éljen"
Ezt meg lehet ugy is fogalmazni egy ferfi reszerol, hogy orommel tartana el a feleseget, aki elhetne a gyereknevelesnek, mert szamara ez a fontos ( Hozzateszem, valakinek ennel azert tobb kell, de elismerem, hogy vannak ilyen nok, akik szivesen otthonmaradnanak, mitobb azt mondom, tehessek meg. Nem jo az , ha boldogtalan az ember) ebbe nem tud belekotni senki.
Most azert mozgok kismamacsoportokban, magyarban is,itteni uk magyar csoportban is, de 1-2 kiveteltol eltekintve szinte mind eliteli ezt a kijelentest, amit Akos tett. Meg az is, aki esetleg tok szivesen otthonmaradna a gyerekkel. Mert ez az egyen dontese kell , hogy legyen. Nem pedig valaki itelete, miszerint nem normalis , ha megsem.
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AF Dock (DisplayLink)
- Macbook Pro M3 Max 16" - 64 GB/4TB/ AJÁNDÉK MAGIC KEYBOARD 3/ 27% ÁFÁS!
- LG 27GR83Q-B - 27" IPS / QHD 2K / 240Hz & 1ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DisplayHDR 400
- Xiaomi Redmi Note 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I Cam I W11 I Gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


