Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    válasz kiskornel #8148 üzenetére

    Semmi ellentmondást nem találok az idézett hsz-omban, most sem írnék mást.

    1. Az, hogy "mindenki elnémult" önmagában nem feltétlenül jelenti azt, hogy ellentmondásos a hsz-om - hátha csak nincs senkinek hozzátennivalója a leírtaknak megfelelően. A "mindenki" pedig a fórumot használók, olvasók számát tekintve erős túlzás.
    (De azért szerencsére mégsem mindenki némult el - van aki értékes tartalommal szólt hozzá, és nem poénkodott - mint a mellékelt ábra mutatja... :)

    2. Az, hogy a régebbi darabok filmes fotózásra készültek igaz, ettől függetlenül ragyogóan használhatók digitálisra is. ( Ha majd A1-es divatfotót kell digitálisban készíteni szólok... :D
    Konkrét példa : a múlt hónapban vettem HASZNÁLTAN egy 1,8 /50 AF-et 21,9 ezerért ( új ára kb. 40 ezer ) Gyári száma alapján 2006-ban gyártották, és ragyogó az optikai teljesítménye digitálisba is. És képzeld : NEM ejtették el, NEM karcolták meg...)

    3. Hogy az idézett hozzászólásban mit írtam utólag is rendben van, semmi ellentmondás benne. A "lehetőleg" és a " ha lehet" feltételes mód, tehát nem feltétlenül kell teljesülnie.

    Ha az általad leírt sommás vélemény igaz lenne, akkor valóban csak a vadonatúj, digitálisra gyártott objektívekkel lehetne jó fotókat készíteni ez pedig nagyon nem így van...
    (Emellett nem mindenki dobálja ill. karcolja össze a felszerelését, hanem vigyáz rá - pl. megfelelő minőségű táskában tartja - eltérően a kompakt gépektől...
    Magam is így vagyok, a filems idők legvégén eladott felszerelésem igen jó állapotú, és hibátlan volt...)

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák