Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Black-core #15909 üzenetére

    (#15909) Black-core ::
    igen a régi 192sp van... semmi spéci hütés, gyári referencia hütés, és egy huzatos ház..

    (#15910) alanwake::
    nem mindegy milyen az a 500w-s táp.... rengeteg külömbség van azonos Watt számú, de más gyártó által készitett tápok között.... van olyan amit a szomszédba csinál józsibácsi és rávan irva hogy 500w, aztán csak 400w se bir leadni... de aztán van olyan is amire ráirják hogy 500w, de még 550w is képes leadni.....

    a kártyával kapcsolatban amit az XFX honlapján irnak mint minimum elvárás ::"Minimum Power Supply Requirement: 500 "

    (#15911) Tommmmka :: finoman ,de megkapta... és még nincs vége,,, van még benne valószinü, mert hibátlanul, szemétmentesen dolgozott.... a ramokat egyszer felhúztam 1250-re de az elsö teszt legvégénél megált, utána levettem 1200-re , ment szépen, utána a te általad közölt 1220-t probáltam, amin szintén jól viselkedett...
    "Ezen még brutál hűtés van egy nagy vas az egész "
    igyvan, elöször megijedtem hogy valami nehezéket raktál bele, de aztán tudatosult bennem hogy ez olyan mint egy orosz tank,,, az anyag nem számit van böven..
    "Remélem elégedett vagy vele"
    egész kellemes a kártya, elégedett vagyok teljes mértékben....
    holnapután megyek a bankba és átutalom a pénzt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák