- Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon
- Eladhatatlannak ítélt CPU-k eladásával javult az Intel node-ok kihozatala
- Az AI átformálja a Peugeot modelljeit is
- Ráműthető a Linux PlayStation 5-re, de csak egy boot erejéig
- Mindenféle környezeti behatásnak ellenállnak az ASUS új TUF tápjai
- OLED TV topic
- Macbook NEO
- A Kindle-botrány röviden — a digitális tulajdon vége
- Milyen TV-t vegyek?
- Pixel plus ultra: teszten a 6K-s LG UltraFine monitor
- iPad topik
- Kompakt vízhűtés
- Dell notebook topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
3600 - 3501
7720 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
4Grider
félisten
-
spetya72
tag
Sziasztok.
A segítségeteket kérném, az ügyfélszolgálat nem tud segíteni, csak mellébeszélnek.
A Vodafone-tól váltottunk Netfonra, bízva abban hogy ugyan az a hálózat, nagy gond nem lehet. Pedig lett. 3 számot hoztunk át, abból egyen úgy-ahogy működik a net, a másik kettőn szinte használhatatlan. Nem tölti be a weboldalakat, üzenetek nem jönnek át.
Mind a 3 telefon ugyan úgy van beállítva, APN megadva, többször újraindítva, de hiába.
PL: speedteszt ping 1245 ms, 2,15 Mbps
Van esetleg ötletetek mit tudnék csinálni?
Előre is köszi. -
MadMancs
veterán
Nem. Maradunk. Csak a hosszabbítást vette át központ.
-
4Grider
félisten
Ezt itt már többször leírták, szerintem neked is írta valaki.
-
bbsofficial
aktív tag
írtam Messengeren nekik, hogy kapcsolják ki-be a roamingot, kb. egy 12 éves ülhet a túlsó oldalon stílusból ítélve. Javasolta, hogy írjam át az APN-t internet.vodafone.net-ről internet.netfone.hu-ra, ahogy a Netfone honlap is írja.
A telefonok így konfigurálták magukat, ezért csodálkoztam, hogy manuálisan kell ezt megtenni.Ez lehet a megoldás a Roamingra? Hétvégén kiderítem.
-
StarKiller89
senior tag
-
gruda74
csendes tag
-
8
őstag
-
gruda74
csendes tag
Már szóba került itt is az eSIM téma.
(Most rákérdeztem egy Netfone üzletkötőnél, de csak annyi infó jött, hogy jelenleg nincs.)
Van valakinek belső infója, hogy mikorra várható Netfone esetén az eSIM?
A Telekom és a Vodafone is már régóta kínálja (és hát az ő hálózatukon szolgáltat a Netfone is). -
gruda74
csendes tag
Nagyon köszönöm az információt!
-
StarKiller89
senior tag
-
gruda74
csendes tag
Ez tényleg így volt régen, vagy csak PhotoShop?
Ha igen, akkor emlékszel még, hogy kb. meddig élt náluk ez a szabály?
Mikori szerződésekre vonatkozhat még?
Mert most már nincs ott az "és utána sem" kitétel a weboldalon. -
Tiédetis
senior tag
-
MadMancs
veterán
Nem teljesen értem hogy alakul ez ki. Hol így hol úgy.
De itt azért még listaár messze van.
Van a listaár, van a hőség nélküli ár, van a hűséggel kötött ár, és van az akciós ár.Itt most a legnagyobb baj az árgarancia plecsni, mert jelenleg hűség után az extra akciós ár is a hűséggel értendő normál árra (a szerződés kötéskorira) változik. Ez minden esetben csak az akkori piros csomagokra értendő illetve minden esetben +600Ft (ennyi volt az akkori extra kedvezmény a sima hűséggel értendő árhoz).
Ami engem legjobban bosszant hogy nem erről volt szó, így én nem ezt kommunikáltam ügyfelek felé, illetve itt sem.
-
trec12
addikt
-
4Grider
félisten
-
VGNGR
senior tag
-
VGNGR
senior tag
-
4Grider
félisten
Érdekes amit írsz, mert mindig leírom, ha valahol problémát találok. Pl. elég sok korábbi hozzászólásban bíráltam az ÁSZF használhatatlanságát és az áakciós melléklet hiányát, tavaly szeptemberben már felvettem itt a jelenleg is bírált áremelést, amíg nem volt VoLTE, annak hiányát, stb. Nyilván az akciós áraik miatt sokat ajánlottam is öket, de egyetlen szolgáltatóval kapcsolatban sincs nálam olyan, hogy valaki csak fekete vagy csak fehér. Ugye ebben az esetben írhatnál Pálfordulásról.
-
MadMancs
veterán
Nincs.
Elvették tőlünk a hosszabbítás lehetőségét. Mindent központ intéz. -
Akelaus
senior tag
"Az viszont valóban nem fair hogy az árgaranciás csomagoknál is így van."
Ez akkor nem az ügyfél megtévesztése?
Azért választja ezt vagy ezeket a csomagokat, mert oda van írva, hogy árgarancia, és akkor a "valóság" az, hogy a francokat, mert ahogy lejár a 10 hónap jön az ilyen-olyan trükközés a szolgáltató részéről, csak hogy drágábban adja.Egy ismerősöm Yetteles flottában van, ott nemhogy drágult volna az infláció mértékével, hanem csökkent és még a mobilnet adatmennyiséget is emelték 🤷♂️
-
StarKiller89
senior tag
MadMancs
válasz nincs? -
StarKiller89
senior tag
-
csaszi75
őstag
-
MadMancs
veterán
Pontosan. Egy ideig 4(!) simmel mászkáltam ha azt akartam hogy jó legyen mindenhol. Most már csak három van, Yettelt lemondtam pár hónap után mert ő teljesített a legrosszabbul (amerre én járok). Jelenleg Telekom háló + Voda háló. Ezekkel többnyire oké hol ez hol az. Néha van hogy egyik se működik, de azért a kis területért nem akarok fenntartani már egy Yettel simet. Digi pedig már csak ereklyeként van meg.
-
Tiédetis
senior tag
-
qltsar
veterán
Nalam sajnos elhal T is ugyanugy ahol Voda, de ugyanakkor kb.
Van, hogy mobilhalozat sincs, pl. Gyulafiratot kornyeken 0.
Budapest - Zalaegerszeg vonalon katasztrofalis mindketto, de Budapest - Keszthely vonal sem jo. Ezekkel van tapasztalatom. Yetitol jottem at marciusban Netfonehoz, azzal - es akkor - nem volt ezeken a teruleteken ennyi problemam.
De ismet kiemelnem, lehet, hogy azota katasztrofalis az is, marciusban valtottam, es azota is tortentek 3G lekapcsolasok Yetinel.
-
gabor9991
addikt
-
MadMancs
veterán
-
Tiédetis
senior tag
Van igazság ebben is. Tegnap Kismarosnál voltunk, vonatoztunk kicsit és hát elég gyorsan halott lett a voda hálózat (voda és netfone se), ellenben raktam netet a dominora és száguldott, szó szerint.
Szóval ha az országod járja valaki, lehet nem dual simes, hanem tree kell. Ez is gáz így. (yeti már nincs, így nem tudom ott mit csinált volna) -
qltsar
veterán
Nem azzal van a "problema", hogy nem igy van, hanem, hogy a tobbi szolgaltato nem igy hirdet. Ez igy brutal gaz.
Ettol meg, ha elegedett lennek, nem fajna 500-1000 Ft, hiszen igy is lenyegesen olcsobb, mint a tobbi szolgaltato ajanlatai.
Reszemrol tesztelem a Yettelt jovo honapban, mert nyugatmagyarorszagra vonatozva katasztrofalisan elverzik Voda es Telekom is, es Yettellel nem ezek az emlekeim, de majd egy feltoltokartyas teszt alatt kiderul, es ha jo, a husegidom utan valoszinuleg KUF lesz.
Rohadtul nem kellett volna leloni a 3G halokat, mert legalabb HSDPA volt szinte mindenhol ahol 4G nem, dehat "fejlesztes".
-
Tiédetis
senior tag
-
4Grider
félisten
Telekomnál bő 3 éve van előfizetésem. Egy év hűség után a jogszabálynak megfelelően nem változott az ár (az első két hónap volt félárú). Azóta viszont már kétszer, mindkétszer az infláció mértékével.
Én úgy gondolom, ez a korrekt és követendő eljárás, az viszont marhára nem, amit a netfone művel, hogy jóval infláció feletti mértékben és a hűség lejártát követően emel. Persze el lehet tolni a biciklit, de versenyjogi és fogyasztóvédelmi szempontból sem tisztességes amit ez a cég csinál. -
MadMancs
veterán
Igazából mondj egyet amelyiknél nem így van. Nekem mindegyik küldte év elején hogy lejárt a határozott idejű szerződés, a havidíj XFt ra változik. 2023.01.xx től. Itt is csak a piros csomagok váltanak normál díjra (piros csomag = kedvezményes árból további extra kedvezményt kapott ügyfél). Többi nem.
Az viszont valóban nem fair hogy az árgaranciás csomagoknál is így van.
-
Tiédetis
senior tag
-
4Grider
félisten
Semmi különbséget nem látsz aközött, hogy van egy szolgáltató, aki 11-12 hónappal az ügyfél megszerzése után a jogszabály szellemiségével ellentétesen a hűség lejártát követően szisztematikusan elég jelentősen felnyomja az ügyfelei havidíját és aközött, hogy van egy másik szolgáltató, aki a sok évvel ezelőtt lezárt díjcsomagjait kivezeti és jóval drágább díjcsomagot ajánl fel helyette?
Mert én látok... -
Tiédetis
senior tag
-
4Grider
félisten
-
Tiédetis
senior tag
-
4Grider
félisten
-
Tiédetis
senior tag
-
mihaczitomi
tag
-
4Grider
félisten
-
Akelaus
senior tag
Én úgy értem, ha lejár a 10 hónap, és jönnek hogy kösd újra, de...akkor már többe kerülne, viszont te hivatkozol az általad berakott képre, hogy hé nem ezt írtatok...akkor marad az ár annyi amennyit fizettél havonta abban a 10 hónapban.
Jó lesz erre majd figyelni, ha esedékes lesz pár hónap múlva. Az enyém is plecsnis volt.
-
StarKiller89
senior tag
-
4Grider
félisten
Az a helyzet, hogy de, ha hagyod magad. Nem kötelező itt maradni.
-
StarKiller89
senior tag
-
MadMancs
veterán
-
4Grider
félisten
Az a törvény megcsúfolása, ha a szolgáltatók úgy játsszák ki, hogy a hűségidő elején pár hónapig extra kedvezményt adnak a havidíjból, de az már a pofátlan szint, hogy ezt 10 hónapig játsszák. Valahogy nem értem az NMHH-t, hogy ezt nem veszik észre és nem módosítják ennek megfelelően a törvényi szöveget a határozott időszak átlag havidíjára, amit így már nem tudnának kijátszani a határozatlanra váltáskor.
-
StarKiller89
senior tag
-
8
őstag
-
INGJOKE
veterán
A 1250-et hétvégén is lehet hívni? Tudnak lekönyvelni kaukciót?
-
MadMancs
veterán
Ez után már én is érdeklődtem.
A most lejáró csomagok kötésekor még nem volt árgarancia.A csomag ára nem változott hűség után se, szimplán a 10 hónapra szóló kedvezmény járt le, amit szerződés is tartalmaz. De még utánajárok pontosan hogy is van.
-
StarKiller89
senior tag
-
MadMancs
veterán
-
ianhoward
tag
Egy barátom hétfőn utazik Szicíliára. Korlátlan+50Gb csomagja van. Aktív a roaming az alkalmazás szerint.
Fog tudni telefonálni, netezni?
Oda nem tud most telefonálni. -
qltsar
veterán
-
gabor9991
addikt
-
qltsar
veterán
Kicsit kesze - kusza a hsz., de ha a B verzios ertelmezesem igaz, es Netfone huseg jart le, nem arrol zengenek itt az odak, hogy 10 honap utan sem emelnek csomag arat?
Ha megis az A ertelmezesem igaz, akkor a forumtars Vodarol valtott, ahol fizetett 4990-et es ez most a Netfonenal 5490.
-
8
őstag
-
fluxion
őstag
Sziasztok,
Most járt le a hűségem, hívtak is a hosszabbítás miatt. Már a váltás is egyszerűen ment a vodától és a netfone-nál nem volt soha semmi problémám. 4990-et fizettem eddig korlátlan beszéd + 50GB netért. Ezt most 5490-re emelték. Nekem oké volt, rábólintottam.

-
#72010496
törölt tag
-
MadMancs
veterán
Igen, ügyfélszolgálat, és javasold 4grider tanácsát. Ausztriában saját és családi tapasztalat alapján nem kellene hogy gond legyen.
-
4Grider
félisten
Ha roaming problémád van, kapcsold ki a roamingot és vissza. Nem egyszer megoldotta a problémát.
-
bbsofficial
aktív tag
-
Mostvid
tag
-
Foose
addikt
Megjött a várt számla
14-i keltezésű, augusztus 1 a fizetési határidő. -
Fecó88
tag
Szia ha nem jó a net miért nem adod vissza a szolgáltatást a fenébe akár kötbér ellenében is akkor is jobban jársz mintha szenvedsz vele mer nem müködik normálisan. Már most gyakorlatban csak az igénybe vett kedvezményt számlázhatják ki nem úgy mint régen és rendelsz egy olyan szolgáltatást ami jó nálad. A yettel a legtöbb hejen brutálisan jó még 4g vel is 200 megabites sebeség környékén mozog de azért érdemes le élénörizni egy feltöltő kártyával elötte. Bocs én csak a saját véleményem osztom meg én nem fizetnék olyan szolgáltatásért ami hol jó hol nem akár mennyivel olcsóbb is mint a nagy szolgáltatók.
-
8
őstag
-
4Grider
félisten
-
8
őstag
-
4Grider
félisten
-
8
őstag
-
4Grider
félisten
Fogalmam sincs pontosan, hogy milyen készülékekhez van a vodánál normális hálózatmenedzsment. Csak feltételezem, hogy egy 5-6 évvel ezelőtti modellel történő kommunikációt már nem igazán finomhangolják a hálózaton. Egyébként az sem kizárt, hogy pont két bázis között vagy félúton, és bármi egyéb is lehet a probléma, mivel sokváltozós a képlet.
-
8
őstag
-
4Grider
félisten
-
8
őstag
-
4Grider
félisten
-
8
őstag
BP IX ker
Egymás utáni mérések 2 és 4 perc különbséggel, a telefon tizedmilliméterre ugyanabban a helyzetben volt, mérésen kívül mást nem nyomtam rajta, minden más app kilőve, hotspot kikapcsolva, pont ugyanaz volt minden.
Egyik pillatban használható, másik pillanatban már használhatatlan (ahhoz, amihez nekem kéne).Folyamatosan így ingadozik 0-24, random időközönként. Ha egy fél órát folyamatosan használható, már összeteszem a kezem.
És nem csak a speedtest ilyen (ha jó lenne, pont nem érdekelne, hogy mennyit mutat), most is azért méregettem rá, mert épp minden kezdett megakadozni
Első méréspár 10:22 és 10:24
Műsodik méréspár 10:39 és 10:43
-
Bici
félisten
Ez a Velencei tó mellett a vonaton volt tapasztalható legalább 5-10 percen keresztül a vonat tótól távolabb eső oldalán.
A yettelnek legalább volt 2G-je.Ugyanehhez kapcsolódik, hogy Zamárdiban a Telekombak van már B28-a, amivel tűrhető mobilnetet tud nyújtani, nagy területen, és mintha a vodánál is láttam volna B28-at a network infon, de ebben nem vagyok biztos, vasárnap sokkal kevesebbet nézegettem ezeket.

A yetinek 2G-je volt csak a strandon, de a spotify akadozva, de ment róla havernál.

Osztottam neki netet, hogy ő is élvezhesse a netfone előnyeit, ha már 18 ezret fizet a Yetiért.
-
Fulár
senior tag
Azt én sem!
Azt viszont komáznám ha mindig egységes időpontban érkeznének nem kajak random éppen amikor valakinek eszébe jut vagy ráér. -
StarKiller89
senior tag
-
#72010496
törölt tag
-
qltsar
veterán
-
csaszi75
őstag
-
Fulár
senior tag
Eeegen...Bízom benne,hogy a későbbiekben nem lesz ennyire random a szâmlâzâs mert ez így khm. lókuki.
-
qltsar
veterán
Kozel 80 nappal az elso panaszlevel, sokadik jelzes, Bekelteto Testulet es Fogyvedelem folyamatos emlitese utan, vegre megkaptam a 25.000 Ft karteritest, havidij jovairas formajaban.
Hatalmasnagy minusz a Netfone ugyfelkezelesenek, de aki hasonlo cipoben jar csak azt tudom javasolni, hogy ne hagyjatok magatokat!
Koszonom megegyszer a tanacsokat
! -
Foose
addikt
-
8
őstag
-
apuci04
tag
Nem kellett volna már számlát kapni?12-én volt múlthónapban.
-
MadMancs
veterán
Ilyen csomag nincs. Vagy Korlatlan + 100Gb vagy 100perc - 100Gb.
275perc yetteles flottákban van.
Szinte biztos hogy nem aktiváltattad roamingot. Ahogy korábban írták nézd meg aktív e.
-
8
őstag
-
csaszi75
őstag
Törölj minden APN-t a készülékekből és utána csakis a Netfone APN-t vedd fel.
Állítsd be jól, válaszd ki használatra.. -
bbsofficial
aktív tag
Sziasztok,
Netfone-os lettem, 100GB net, 270 (?) perc, ami belföldön szépen működik.
Amint átlépem az osztrák határt Vodafone-os telefonom megy rögtön az A1-re, Netfone semmi. Manuális kereséssel kapcsolodok valamelyikre, néha sikerül, de se hívás, se net nem működik. Sim kártyákat megcseréltem a Netfone a másikban sem működik (Samsung S22 és iphone SE 3).
Elég idegesítő probléma.
Mi lehet a hiba? Keressem az ügyfélszolgálatot?
Köszi.
-
csaszi75
őstag
-
INGJOKE
veterán
-
üszök
őstag
Szuper! Köszi mindkettőtöknek! A 6000 ft os ingyen beszélős 100 Giga netes csomagom van .
-
4Grider
félisten
Az EU-n belül nagyjából ugyanazokkal a díjakkal telefonálhatsz és mobilnetezhetsz mint itthon. Ha nagyon alacsony a mobilnet havidíjad, akkor jellemzően nem tudod az EU-ban mindet felhasználni, pl. itt a Netfone csomagjai esetén 20 GB/hó körül van az EU-ban felhasználható adatkereted. Az alkalmazás általában minden szolgáltatónál mutatja ezt a keretet külön.
-
MadMancs
veterán
-
üszök
őstag
Sziasztok, teljesen tájékozatlan vagyok a témában segítséget szeretnék kérni. Nem járok külföldre egyáltalán így nem tudom milyen díjak vannak jelenleg. Kicsit szétnéznék Szlovákiában motorral. Kéne mobilnet a térképhez meg lehet párat telefonálnék is.
Köszi.
Új hozzászólás Aktív témák
-
3600 - 3501
7720 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Redmi Note 15 Pro 5G – a szokásosat?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- PlayStation 5
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- OLED TV topic
- Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon
- Diablo IV
- Macbook NEO
- A Kindle-botrány röviden — a digitális tulajdon vége
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 13.gen FHD+ FÓLIÁS TÖRÉSGARANCIÁVAL!
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 Ryzen 5 PRO 6650u Ultravékony, üzleti prémium! Garancia 2027.05.
- Erős, !GARANCIÁLIS! Acer Nitro 16 AI gamer laptop! -Ryzen AI 9 365, RTX 5070 8gb, 32gb DDR5, 1tb SSD
- Xreal Beam
- Gigabyte Z170X-Gaming 7 Rev 1.1 / Beszámítás OK!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÚRIS10!!! RAMÁRON! LEGION 5 i7-13650HX 32GB RAM 1000GB SSD RTX 5070 8GB
- LG UltraGear 34GP63AP-B VA Monitor! 3440x1440 / 160Hz / 1ms / FreeSync
- Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel i5-1135G7 Refurbished - Garancia
- Új DELL Inspiron 14 (5435)/AMD RYZEN 7-7730U/16GB/512 SSD/14"/FHD/IPS/Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
mint ahogy a pénztárgépes kártyák is


14-i keltezésű, augusztus 1 a fizetési határidő.




