- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
#72042496
#31357
üzenetére
N3150-em van, amit jelenleg kizárólag Linux-szal HTPC célokra használok, de amikor megvettem tavaly Augusztus elején, akkor kipróbáltam Win10-zel is és pl. Edge böngészővel elég pattogós volt a rendszer ami természetesen most is SSD-n lakik. Akkor jött ki éppen a Win10 is szóval még driver nem volt a legfrissebb hozzá akkor, de ahogy követtem, azóta Win10-re is jött ki több frissítés is a Braswell SoC-hoz.

Az N3700-as lapot azért ajánlottam, mert az valamivel erősebb prociban az N3150-hez képest, és 12 helyett 16 EU-t tartalmaz az IGP-je, azaz általános felhasználásra szerintem sokáig elég lesz.

MS-Tech házba szerintem nem férne be egy 12 centis venti, főleg ha normál vastagságú. Antec-be talán, de erős kétségeim vannak. Én ezt használom, az 1000 rpm-es verziót ~ 14,5 dB, közelről is alig hallom, viszont pont elég a légszállítása az egész lap hűtéséhez.
Asrock BeeBox barebone-ból tudtommal csak az N3050-es procis passzív, a többi aktív hűtésű. Ez a modell kizárólag filmnézésre, vagy zenelejátszónak jó, de asztalinek már nem merném ajánlani.

Új hozzászólás Aktív témák
- Új, felbontott Crucial Pro OC Gaming 16GB (1 modul) DDR5 6400MHz CL32 Black XMP/EXPO - 10 év gari!
- Új, felbontott Kingston FURY 16GB (2x8GB) KIT DDR4 3200MHz CL16 Beast Black - 10 év bolti garival! -
- Corsair Vengeance RGB DDR5 6000Mhz 2x16GB (32GB) DDR5 Memória
- ddr4 2x16gb min. 3200mhz keresek!!!
- Új, felbontott G.SKILL Aegis 32GB (2x16GB) KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming - 8 év gari! bolti -
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD!
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4121
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Rampage SHIVA A-Data 650W
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





