Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Hát szerintem lassan büntit kapunk a sok OFF-ért. :) Még a végén az egérpadot sem kapom meg :D
    Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy több cikket is írtam a házi környezetben végzett mérésekről, így teljesen autentikus. Volt Pentium G, i3, i5 3470, és most i5-6600. Volt 4 GB, 8GB és most 16 GB memória. Utóbbi nem baj ha ennyi, az mindig jól jön, ha van elég. Mondjuk nem a mostani árakon...
    Most sem vitázni szerettem volna, csak tényleg el lehet lenni egy értelmes i5+VGA kombóval. Csak ne irreális low quality VGA legyen egy i5 mellett, és ne egy 1070/1080/480 egy i3 mellett. Vagy persze van, aki direkt fejleszt egyik irányba és később a másikba, mondjuk a legtöbben ezt kiemelik a kérdéseikben, és ez jó.
    Csak egy átlagos i7 alap (lap, cpu, memória, vga) 250k. És nem K-s procit vettem figyelembe, és nem 50k lapot, hanem 36k- ba kerülőt. (pcx) Ennyit nem tudom megér-e 10-20% fps növekedés...Ennyit akartam elmélázni ezen. De természetesen mindenki úgy költi a pénzét, ahogy szeretné.

    - Nekem nyáron-ősszel a platformváltás 200k pénzbe került a HDD-k és ODD kivételével, de a külső hdd már a beruházásban volt, ahogy a ház, fejhallgató, led szalag, led ventik, és az USB verziós W10 Home is. Persze elment a régi vga és 1155 alap konfig plusz a Z3 Plus szépen, de azért érezhető a különbség. -

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák