Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • planbmokus

    senior tag

    válasz Prison85 #6084 üzenetére

    Nem értettelek félre, sőt!

    Én is sokat tanakodtam, hogy kipróbáljam-e az ismeretlen KOVA-t vagy maradjak az A4Tech-nél megismert formánál, és vegyek egy DeathAdder-t. Végül úgy voltam, hogy pixel-es srácoknál kipróbáltam mindkettőt, és arra jutottam, hogy a DA is ott zavar, ahol az A4T, a háta közepén, ami magas. Hozzáér a tenyeremhez, és egy játék közbe kb 5-6 x nyúlok le 15 perc alatt, hogy megtöröljem a kezet. Itt jöttem rá, hogy nekem direkt fingertip-egér kell. Nézegettem az Imperatort is, de az 5600dpi-vel én is úgy voltam, hogy minek-hova? Bár én is Highsense-el játszok, 3200-re van beállítva a Kova, és nekem pont ez a dpi szám, ami tökéletes. Hozzá is szoktam, hogy csuklóból játszok és nekem ez így sokkal kényelmesebb, hogy kis mozgásból tudok 180'-ot fordulni.

    Ez annyit takar, hogy kb 6 cm mozgást végez az egér maximum a padon, az alatt még viszonylag szépen is lehet célozni. Viszont az 5600 2-3 centije alatt egy 24"-os monitoron sem lesz az ember fejlövésbajnok, ha csak nem Imperatorral született.

    Az utolsó mondatodnál szebbet nem tudtam volna fogalmazni :D :C :R

    "Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Új hozzászólás Aktív témák