Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz planbmokus #6079 üzenetére

    Kova helyett Razer Deathadder-t vagy Logi MX518-at ajánlanám :U Kova a futurisztikus vonalvezetése miatt sokak számára zavaró lehet. Az látványos élek néhány óra játék vagy hétköznapi használat után kényelmetlenné válhatnak. Többen jelezték továbbá, hogy a szoftver nem tökéletes és előfordulhatnak fagyási problémák. DA és MX518 kiforrt technika, évek óta az élvonalban harcolnak. :R Pad: Sphex jó ajánlás, esetleg egy Steelseries Qcq-t vagy Roccat Taito-t fontolóra vennék.

    babicsbalu: tudok valakit PH-n akinél hamarosan lesznek bontatlan DA-k bolti ár alatt. Ha érdekel írj Pü-t. Továbbá lehet, hogy félreértettem: egér+pad 15k vagy a keretbe férjen bele a bill is?

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

  • Prison85

    senior tag

    válasz planbmokus #6081 üzenetére

    Sorry, elnéztem. Még a világításra is külön gombok vannak és nincs hozzá szoftver. Sokáig gondolkodtam én is a Roccat Kone egéren, de végül egy Imperator mellett döntöttem, de Kova-t legfeljebb az ellenségemnek vennék - ha felvetne a pénz. ;] Ha viszont nem hiszel nekem, miszerint egy kalap ...., akkor itt van is egy vélemény, Roccat tulajok topicja-ban pedig még találsz pár hasonló értékelést. Ráadásul a garanciaszerviz is hagy "némi" kívánnivalót maga után és ezzel kapcsolatban is olvashatsz a számos panaszt. ;)

    Persze természetes, hogy te a Kova pártját fogod, hisz ahogy látom neked is ilyen van.

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

  • Prison85

    senior tag

    válasz planbmokus #6083 üzenetére

    Ne érts félre: nem ócskázni akartam a márkát, csak eléggé megosztja a közvéleményt, de ez így van a Razer-rel is. Mindenesetre én sokáig tanakodtam, hogy vajon mit vegyek: Roccat Kone vs Razer Imperator és végül az utóbbi mellett döntöttem. Kb egy áron vannak, de rájöttem, hogy nincs szükségem a súlyokra, világító csíkokra és egyebekre. Sokkal többet jelent számomra a programozható gombok távolságállítása és ezt rengetegszer használom is egy-egy játék alatt. A magas dpi-k pedig ugyancsak nem hatnak meg. Megy a verseny és már nyomják az 5000+ dpi letapogatást, de ki tudja ezt használni? Én kipróbáltam az Imperatort 5600-ot és egy tüsszentésre átugorja a monitort. Beállítottam kényelmes 1200-ra és így már meg is lehet fogni :K Lehet, hogy csak én vagyok gyenge :U Sokkal többet számít egy jó minőségű optika, amit nem lehet kiakasztani egy-egy hirtelen rántással és nem veszíti el játékban a fonalat, amikor rád rontanak és egy pillanat alatt meg kell fordulnod. A dpi a marketing mértékegysége - nálam :))

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

  • Prison85

    senior tag

    válasz planbmokus #6086 üzenetére

    Alátámasztom a véleményed, miszerint a Razer egerek (DA, Imperator, Mamba) háta púpos, nekem is szokatlan volt. Ami eleinte nagyon zavaró, az a hüvelykujjnál lévő "lakkozott" műanyag, ami hagy némi kívánnivalót maga után. Néhány játékban eltöltött óra után azonban ebbe is bele lehet törődni, de ilyen fatális hiba nem volt az előző Trust egeremnél sem, ami árát tekintve töredéke volt az Imperatornak. Mára azonban teljesen megszoktam ráadásul az oldalsó gombok állíthatósága kompenzálja ezt a hátrányát. Az egér púpját pedig kiküszöböltem egy Vespula paddal ami a csuklótámasz révén épp kényelmessé teszi. ;]

    Az utolsó mondatom pedig életem eddigi legnagyobb bölcsessége :DDD

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák