Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PCProfessor

    aktív tag

    válasz ubyegon2 #80693 üzenetére

    A 3 hét(valójában már lehet, hogy 2 hónap kb.) alatt csak archot használtam, mert most kezdtem bele megint a linuxos dolgokba. Régebben használtam és ránéztem pár buntu változatra (kubuntu, lubuntu, xubuntu és telán elmentary ha jól emlékszem) szinte mindegyikkel csak gondom volt kivéve peppermintet. Már csak simán frissíteni meg alap dolgokat is. Most az új verzióval is ugyanez volt. Archot egyszerűbben tudtam kezelni még akkor is ha többet kellett választ után kutatni mint a buntu verzióknál. Arról ne is beszéljünk, hogy mennyi bloat van benne, és a gnome egy hulladék ami tönkreteszi magát idővel. Rákérdeztem ismerősöktől akik "nagy" linuxosok, fórumokon meg egyéb helyeken és mindenki kivétel nélkül meme-nek tekintette ubuntut meg a származékokat.

    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák