Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herdsman12

    őstag

    válasz ubyegon2 #67939 üzenetére

    Az a felugró ablak telepítés után figyelmeztet, hogy frissíteni kell a kódot, aztán még talán egy reboot is kell, hogy működjön rendesen.
    A tárolókból telepített verzió általában nem működött, ezért a fejlesztő oldaláról telepítem.
    Elkerekedett a szemem, hogy "nálam mi nem működik", de most visszaolvasva egy régebbi hsz-om, látom, hogy ezzel letölteni is lehetett? Na ezt már rég elfelejtettem, vagy csak elbénáztam, most nem látok letöltési lehetőséget.
    Youtube videó kukkolásra használom (Mint 18.3, Xfce, 32bit, FHD), különösen mióta böngészőből nem lehet (?) megúszni a reklámokat, hosszabb videónál, már adás közben is van reklám, mint a TV-ben!!!
    VLC hibát jelez, MPV meg se nyekken. Érdekes, hogy a "Videó lejátszása webböngészővel" funkció működik, meg a "Hang lejátszása" is (eddig nem próbáltam).
    Legújabb, 19.6.0 verzió van telepítve.
    Ezen a gépen Debianon is telepítve van, ott se működött már, ezért frissítettem, most ott se működik.

    Másik:
    A ClipGrab egy videó letöltő, ritkán használtam, jól működött, most az is megadta magát, gondolom ez is a Google sara.
    Nem rémlik mikor, hogy telepítettem, de most csak egy ClipGrab-3.8.2-x86_64.AppImage állományt találok a fejlesztő oldalán.
    Ez már 32 bites gépen nem működik, 64 biten elindul, de letöltés helyett hibát ír.
    Szerencsére most éppen működik a 4K Video Downloader.
    A youtube-dl az már egészségtelen, ha komolyabb felbontást töltenél le.

    Esetleg minitube megy bárkinél?
    Honnan, milyen SMTube verzió van nálad, letölt, lejátszik bármit?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák