Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz ubyegon2 #62363 üzenetére

    Igen most az ArcoLinux van fent nálam. Ez volt régen ArchMerge. Én az ArcoLinuxB-t használtam előtelepített XFCE-vel. Igazság szerint eredendően az ArchLabs féle Archot akartam felrakni. Ez egy szöveges telepítővel ellátott telepítő. Még azt is kiválaszhatod, hogy mi legyen benne, és mi ne, meg persze hogy milyen DE/WM-et rakjon fel. Egy bajom volt vele, amit majd a teszt notin valahogy összehozok, hogy meg legyen oldva, azaz, hogy ennél is XFCE-t raktam fel, viszont a témánál nem találtam olyat, hogy fehér téma, de a gombok rajta rendesen látszódjanak, és ugyanakkor a panel maradjon fekete, és a gombok rajta fehérek. Mert ha fehéret választottam vagy világosat, akkor pár ablak esetében a gombok nem igazodtak hozzá sötét színnel, és nem vagy alig lehetett látni. Az ArcoLinux alatt van egy sima Arc nevezetű stílus fehér-fekete-kék kombóval, ami nagyon jó, csak nem tom mi tartalmazza ezt (lehet hogy az Arco sajátja, mert van saját repojuk...). Szal keresgélnem kell, meg kellene normális ikon a wifi jelölésére a panelre, mert amit tartalmaz wanlan vagy mi, az semmire nem jó. Szal "majdnem" olyan csupasz az Archlabs mint az Arch, épp ezért szenvedtem vele, hogy kinézetre olyan legyen ami nekem jó. Időm meg nem volt keresgélni asszony miatt :) :) De mindenképp ArchLabs lesz a befutó, mert az valami veszett gyors volt...Arco is persze jóval gyorsabb, mint a Manjaro, vagy Linux Mint (azt is nemrég próbáltam az USB3-as winyóm miatt), de maximalista vagyok, és ArchLabs kell (az még úgy települ, hogy a wifim működik, nem úgy, mint a pure Archnál). Jah és ArchLabs tudta egyedül úgy felrakni a bumblebee drivert (intel+nvidia), hogy működik is, és nem hal meg :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák