Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz ubyegon2 #58285 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.
    Na szóval sorjában válaszolok a kérdéseidre és a gondolataidra.

    Nekünk már említetted, hogy nem Windowst használsz, most már neked kell ezzel szembenézned! Ne Winként kezeld a Linuxot.

    Eddig cirka 15 évig windows-os voltam. XP majd Windows 7.
    Kényszerűségből átléptem A linux rendszerre.
    A mai nappal.
    Ugyanis eddig az elmúlt egy hétben csak telepítgetni próbáltam és egy két dolgot megérteni.
    Hosszabb távon meglátom mennyire tudok eggyütt élni a rendszerrel de szerintem mivel alap dolgokra használom a gépet nagy probléma vagy éppen nagy hiányom nem lessz.

    Ellenben mivel windows-os voltam 15 évig biztos volt és lessz is jó pár hülye kérdésem hiszen a rendszert eggyáltalán nem ismerem.
    De szeretném az idők folyamán ezt pótolni.

    Mivel telepítesz programokat?
    Csakis a gépen található szoftverkezelő programmal.

    A psensor-t feltelepítettem teszi a dolgát.
    Teszt képpen (mivel mostanában folyamatosan túlmelegedtem és kikapcsoltam Windows 7alatt) beraktam a youtube-ot a chromium böngészőből.
    480p-ben indítom a videókat. A processzorra pontosabban a két magjára folyamatosan 95-99 C-ot ír.
    A proci terhelésre pedig 60-90 százalékot.
    gondolom jobb eredményeket pontosabban számokat nem tudok a gépemnél elérni egy másik oprendszerrel sem. Egy pepperminttel sem ugye?

    Most Linux Mint XFCE-t használok a legfrissebb kiadást.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák