Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz spammer #42314 üzenetére

    A Linux abszolút kezdőknek (kiemelt téma) el is ovastam mindent csak gratulálni szeretnék a szerző önzetlen munkájáért mert príma segítség........ :R :C

    Köszönöm tanácsodat amit meg is szívlelek csak nehéz röviden is írni egy abszolút kezdőnek mint én.
    Az off topik-ba írtam direkt mert hosszúra sikerült Linux-os-es kérdésem abszolút kezdőként.
    A lényeg nem szándékozom az idődet és mindenkinek másnak sem rabolni drága idejét.

    Az Amiga 1200-as gépemmel szeretném össze hozni a Linux-ot igen igen, nem akarok Linux-al vetélkedni de használni is szeretném.

    A válaszom igen de nem részletezem de javítanom kel soraimat, mert kimaradt hogy PC-n Linux futna és így működne minden terveim szerint 100%-os biztonsággal.

    Itt a hsz-ben: (#42315) Tim82 köszönöm szépen a kiegészítésedet mert igazad is van mindenben.
    A hardveres támogatás tényleg nem gond,"nekem?", Amigákon megoldott téma régóta, de nem részletezem tovább mert.........
    Linux-os-e fő szempontom neken is..
    A lényeg PC- lenne a,"szolga", persze idézőjelesen értem és..........

    A Linux iránti érdeklődésem komoly mert rengeteg distró létezik és támogatótsága egyszerűen príma.
    A Linux os 10 meg is tetszet ám de jött a gebasz bőven kihangsúlyozatlan és most-már kó vagyok.
    A lényeg 3-napi kitartó munkám közben tapsztaltam meg hogy............
    Az ÓS ugyebár valami frissítést csinált és nem mentettem semmit el bízván abban hogy minden oké......??
    Szeretném kérdezni mi lehet a probléma mert nem tudók tóvá-b jutni segítség nélkül??

    A kernel pánik hibáról mi a vélemény, lehet az oka et gőzőm sincsen?
    A lényeg utána is olvastam de hozzáértés hiányában nem is tudok továbbjutni mit tegyek, milyen bug lehet??
    Az hogy kb 20 distrót is hiába próbáltam már indítani hát...., mert hol buootol-nak- - és hol egyáltalán nem és lefagynak valószínűleg de hozzáértők jobban is tudjál mint én.
    A zorin os 10 most delelőti munkám közben kért újra indítást azóta nem indul-t el gépemen.
    Automatikus frissítést csinált előtte és azóta nincs kép csak fekete képernyő fogad.
    A bios poszt után monitorom 5-perc után készenléti módba vált és nem csinál semmit és szöveget sem látok hogy ki írna valamit is ez idő alatt??
    Mit tegyek mindent próbáltam amit tudtam??
    Kezdő vagyok segítsetek mit csinálhatok még.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák