Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Charles

    tag

    Sziasztok

    Valszeg nem a megfelelő topicba írok ezért előre is elnézést kérek, de szeretném a véleményeteket megkérdezni.

    Olyan problémám lenne hogy szeretnék elkezdeni java fejlesztéssel foglalkozni, az ELTE-n végeztem programtervező informatikusként. Viszont nem fejlesztőként kezdtem el dolgozni hanem automatizálóként. 5 éves tapasztalatom van teszt automatizálásban. Dolgoztam nagy cégeknél nagy projekteken is. Viszont amikor beadom a jelentkezésemet és meglátják akkor a kezdő java poziból a végére minden alkalommal teszt automatizáló pozira kapok ajánlatot.

    Olyan is előfordult már hogy egy barátom cégétől vissza sem hívtak mert a hr-es szerint úgysem vállaltam volna el annyiért amennyit tudott volna adni.

    Tudtok abban segíteni, hogy lehet egy ilyen karrier váltást sikeresen megcsinálni? Mert én nem teljesen értem mi játszódik le ilyenkor a cégekben illetve a hr esek fejében.

    A beugrókon általában sikeresen átjutok. azzal nem szokott gond lenni. De a végeredmény sajnos nem az amit én szeretnék.

    Köszönöm a segítségeteket.

    üdv
    Dudo

Új hozzászólás Aktív témák