Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Venkman

    tag

    Sziasztok, új vagyok még IOS-en, két hete vettem Ipadet (2017-es modell), előtte Nexus 7-em volt (2013). Nagyjából képben voltam az androidról váltáskor, hogy zártabb a rendszer, de amire használom a tabletet (böngészés, filmezés, facebook, twitter, játék) abban a váltás nem okozott gondot, minden működött eddig, sőt a multitask nekem meglepetés is volt, tudtam podcastet hallgatni heartstoneozás közben, a nexushoz képest ez is reveláció volt :) Amikor kijött, felfrissítettem IOS11-re. Egy dolog most nem működik nekem. Ha fényképet készítek, akkor a fotóra bökve és küldés más appba gombra nyomva (ez a kocka tetején nyíllal), gmail appból akarom küldeni a képet emailben. Ez volt a metódusom androidon is. De nem működik, látszólag csatolja a képet, de hiába küldöm, nem érkezik meg a címzettnek (illetve rapszodikusan, magamnak próbálgattam küldeni, valami megjött, valami nem...). Közvetlenül a gmail appból levelet írva tudok csatolni képet, de így fotó appból továbbítva nem megy. Illetve ehhez kapcsolódóan a másik kérdésem: gmail appot és a gyári mail appot nem lehet egyszerre ugyanarra fiókra használni? Mert hiába próbálom beállítani a gyáriban a gmail accountom, azt írja, hogy ez a fiók már használatban van...

    Az IOS 11 nekem bejön, szerintem ez a modell ugyanolyan gyors vele, mint az előzővel és nem is merül jobban. Hozzáteszem ugyebár két hetet használtam előtte a 10-est, így nem okozott gondot az új metódusok megszokása :)

Új hozzászólás Aktív témák