Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz T.ati #12584 üzenetére

    Nem ismerem a Mini 4-et. De amikor tabletet vettem, flagship Androidok után akartam egy olyan hw-el rendelkező táblagépet venni, ami a piacon az elérhető egyik legerősebb, számomra nem kompromisszumos, és mivel volt már iOS készülékem, tudtam, ha a komoly vason ez fut, akkor nem kell aggódnom.
    Eleinte kicsit kényelmetlen volt a 9.7", sőt :), de utólag (fél év) azt mondom, h nagyon megérte az Air 2.
    Mini 2-t is sokan használnak, 9.3-al is rendben van, tehát ilyen irányba tekintve vagy jól optimalizált az új iOS, vagy a hw olyan, h simábban veszi az akadályokat és egy Mini 4 újabb is, gond ott sem lesz. Mert ugye egy iPad 1-2-3-ra ne tegyél friss rendszert, lehal...
    Mindezek ellenére Air 2-ben komoly proci, GPU és 2GB (!!!) RAM van, az akksi pedig bitang. Jópárunknak 16-18 órákat hoz rendszeresen kijelzőidőben a készülék, de ritkán jön a 20 óra is.
    Én mindenképpen ezt javaslom, a nagyon erős hw miatt.
    Hol érdemes megvenni? Ha teheted, akkor APR-ben vedd. Media Markt, istyle stb.
    Nagyon dzsunka, sosem hallott GSM boltokat hagyd.
    PH-n van pár ember, aki szintén foglalkozik Apple cuccokkal, aprón megtalálod őket, tőlük is sokan vásárolnak, megbízhatóak abszolút.

Új hozzászólás Aktív témák