Hirdetés
- Projektor topic
- Alienware notebook topik
- Samsung LCD és LED TV-k
- Milyen egeret válasszak?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OLED TV topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Mindennél nagyobb: tesztpadon a Ryzen 9 9950X3D CPU
Új hozzászólás Aktív témák
-
Isten88
senior tag
Betettem egy WD5000AAKS vinyót egy külső (USB) rackbe, használtam úgy egy napot. Másnap kinyitom a laptopot, kiírja, hogy "nem sikerült a késleltetett írás". Ez mit jelent számomra? Betettem asztaliba a vinyót, ráeresztettem HDSentinelt, rövid-önteszt fefutott hibátlanul, részletes-önteszt fut 4-5 percig, majd kiírja, hogy nem sikerült olvasó egység vagy mi miatt a teszt, aminek ~130 percig kellene futnia. Gyári programmal ráengedtem egy Extended Test-et, ment ~20 percig, utána leállítottam. Eközben HDSentinel ment a háttérben, talált egy gyenge szektort. Lementek róla, amit tudok, utána ráindítok egy Write Zeros-t. Ha "meggyógyul" a vinyó, akkor elkönyvelhetem, hogy a rack-em tápellátása vagy maga a rack-em rossz?
Lehet, hogy a külső rack nyírja ki a vinyót? Mert hasonló volt az előző vinyóval is, mert ez garanciából kapott új vinyó.
Ja, és még annyi, hogy a vinyót asztali gépben leteszteltem, ahogy Liksoft ajánlotta, akkor semmi baj nem volt vele (a teszt asztali gépemben ment). Én személy szerint a Rack-et tartom a hibásnak. Majd leszedem ugyan azt a torrentet asztali gépen is, az "nyírja" a vinyót, mert mindig csak pöccögteti a fejet. 80 gigás pack-ot akartam leszedni, torrentezésben kiírt valamit, hogy "I/O hiba", és onnantól megjelent a szektorhiba. Szóval leszedem asztalin is azt a 80 gigás fájlt, ha nem jön elő a hiba, akkor új rack lesz a megoldás...úgyis firewire400-as csatlakozásúra akartam váltani már...valakinek van esetleg innen ilyene? Vagy tudja, hogy ez mennyivel forgatja az adatot?
Válaszokat köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Seagate Enterprise Exos 10E2400 ST1800MM0129 1.8TB SAS 12Gbps 10K RPM 4Kn/512e 2.5" ÚJ
- Samsung 128 GB M2 SATA SSD MZNLN128HAHQ Újszerű állapotban
- 14TB WD DCHC530as vinyók eladóak!
- Samsung 512 GB M2 PCI-E SSD PM9C1 6000 MB Olvasási 5600 MB Írási sebesség, Samsung Enterprise
- 1db Kingston SSD 1,92TB SEDC450R
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest