Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geriwise

    csendes tag

    Üdvözlet Mesterek!

    A probléma a következő, amiben a segítségeteket kérem: Adott egy vadonat új SP Armor A85 1TB külső HDD, ami megérkezett FAT32 filesystemmel. Első próba 8.5GB fájl nem megy át, ugye fájlméret korlát miatt (ekkor lett világos számomra hogy FAT rendszer van rajt). Ezen rövid idő alatt 29.1-29.6 MBps volt a másolási sebesség (Gigabyte GA-EP45 UD3R/USB2.0 nem kell csodát várni, de nekem megfelelt). Aztán egy jobbklikk formáz/ExFAT/gyorsformázás. Formázás kész. Másolás elölről, első 15-16GB adat szintén 29.1-29.6 MBps sebességgel hasít. Aztán enyhe töréssel megcsappant 710KBps-ra és nem is igazán akart feljebb menni... Nah mondom akkor full format... detto win formázás mint először, csak gyorsból pipa ki... nagyjából 6-7 óra után kaptam egy hibaüzenetet (still 0% format process) hogy már bizony ezt a windows nem fogja tudni véghez vinni... kezdtem lemondani... még egy próba NTFS gyorsformat, ez sem segített. Full format szintén hiba. Leválaszt-újracsatlakoztat után vagy 5-ször próbálta beröffenteni a vinyót, mindenegyszer illedelmesen figyelmeztetett, hogy márpedig ez nincs formázva, ergo ő nem fog vele semmit tenni, amíg nem formázom a lemezt. Oké. Formáz ExFAT, gyorsformáz. Vinyó él-virul, másolási sebesség stabil 2.4 MBps. Nah command prompt Diskpart/set disk/clean/convert/create/assign/format quick megy simán ExFAT is, NTFS is, FAT32-t nem is enged. Full format szintén semmi, sebesség továbbra is stabil 2.4MBps. Jah és így random feldob egy kis kedves 0x8007045D I/O hibát, amit nem igazán értek... Remélem tudtok valami ötletet/tanácsot adni mert nem igazán szeretném ezzel a sebességgel telepakolni a HDD-t. Kevés lenne a táp? de akkor először miért nem volt? Előre is köszönöm.

    Védd a fákat! ==> Egyél hódot. **//** 1 db A4-es típusú félfamentes rajzlapomat elcserélném, ugyan ilyen típusú Audira.

Új hozzászólás Aktív témák