Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Norbi 72 #76678 üzenetére

    Sziasztok!

    Ahogy igértem, elmondom a tapasztalataimat. Előre leszögezezm, hogy gyakorlatilag nincs összehasonlítási alapom, csak saját magam rendszerével, illetve nem tudom, mennyire jók az akusztikai viszonyok, bár sejtésen van... :)
    T12 Thunerbe tettem a Sínt. AudioCrast csatlakozók mindkét végén, előtte pedig Kontaset elosztó Lapp kábellel.
    A gyári kanócot cseréltem Sínre (egyébként baromi idegesítő, macerás szerenli, és elhelyezni a kábelt), és bizony az én kis rendszeremben is pozitív változást hozott! Végighallgattam az összes mélysugárzó gyilkos filmrészletet, és mindenhol érezhető a változás! A Thunder ilyen tüskéken van, és bizony arrébb ment 6-8 centivel a tesztek alatt, pedig a Sín "fogja" hátul! :K
    Ha megjön a Boxer, akkor tudok méginkább értékelhetőt írni, de így előzetesként a véleményem az, hogy meglepő módon kifejezetten jó ez a kábel, az előzőhöz viszonyítva.
    Ja! 2 napig járattam, de mivel itthon volt a család, így csak kis hangerőn. Olyankor nincs igazából különbség. Viszont most egyedül vagyok, meg lehetett küldeni a Thunert, és bizony mosolyra fakadt a szám! :DDD :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák