Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Dorian #160666 üzenetére

    Nincs abban semmiféle buktató, egyértelműen beszél a 320 kbps-ra tömörített mp3-ról és
    csak arról minimum. Egyébként anno én is erre a méretre tömörítettem, tapasztalati(hallás) tényezőre alapozva. Mikor a jelenlegi rendszer után jártam, meghallgatásra vittem mp3-at,
    szar volt a rendszer.Mi volt a szaki, válasza? El kell felejteni, ott a flac. Persze akkor még nem volt. Nem tudom mit szólt volna, ha lett volna nálam. ;] - (Pedig aztán ki volt, na ki, ügye. :D ) A link-el, csak arra akarok célozni, hogy rendben a jobb minőség mindenből,de mint itt is tapasztalható nagyon sok-sok esetben túl van tolva, a vegyél minél drágábbat. Meg, a vettem 40-60eft-os kábelt és jobban szól. (A fenét szól jobban).Mintha a kereskedőknek dolgoznának egyesek, na meg a többi, ...atlan meg, csak szajkózza tovább a hamis igét... Egyébként mára már flac állományokat hallgatok, de azért a pen drive ,még nem végtelen méretű, még mára sem ..
    Egyébként abban igazad van, ha nem megfelelően - nem jó hozzáértéssel - van bekódolva az mp3, akkor az lehet szar nyilván,de ez igaz mindenre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák