Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi970307

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni majd egy mélysugárzót. Egy Denon AVR 2113 erősítő, egy pár Polk Audio Signature S20 front, egy pár Polk S10 surround és egy B&W CC6 S2 center mellé menne.

    Korábban néztem a Polk HTS 10 subot, de ajánlottátok itt, hogy inkább egy SVS jobb választás lehet. Néztem teszteket, szerintem nekem tökéletesen elég lenne a legkisebb modell is, egy 20 nm-es szobába. Csak az a kérdés, hogy zárt, vagy reflex kialakítású legyen-e. Ugye a PB 1000 és SB 1000 között gondolkodnék.

    Van Magyarországon olyan hely, ahol ezeket meg lehetne hallgatni? Persze tudom, ott van a 45 napos garancia, de csak nem rendelhetem meg mindkettőt, hogy utána az egyiket visszaküldjem.

    Egyébként többnyire filmre használnám, mert zenét csak Pure Direct módban hallgatok, akkor pedig a két frontra vezérel mindent azt erősítő. Ritkábban koncerteket is szoktam nézni, de nem ez a fő felhasználás. Szeretem a jó mélyeket, de azért nem kell, hogy mozogjanak a szekrényben a tárgyak. Szerintetek melyik lehet a nyerő?

Új hozzászólás Aktív témák