Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-17 13:41:26

PROHARDVER!

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) FatalEror

FatalEror
(addikt)

-Szóval aki szereti ezt az örök játékot akkor itt helye!
-Szívesen fogadunk képes építési naplót is!
-De nem csak egy szimpla klub ha valaki elakad akkor megpróbálunk segíteni!
-Mindenki megmutathatja gyűjteményét,illetve a kedvenc szériát,továbbá az álom darabot is!
-Szívesen segítünk hiányzó darabok beszerzésében!
-Egyéb ötleteket is várunk. :))

HardCore is my LifeStyle

(#2) LÁZ válasza FatalEror (#1) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

akko 10188 új gazdit keres :DDD

Alkatrész szörcsing:

Bricklink
kockaáruház
illetve ebay ofkorsz. :C

some épitkezés a blogomon ;)

[ Szerkesztve ]

fészbuk BOOTS4YOU, insta @laz_papa - LEGO 76127/80102 FOR SZÉL - PIXEL XL 128 ELADÓ - -

(#3) kmisi99 válasza LÁZ (#2) üzenetére

kmisi99
(addikt)

ÁÁ :R A kockaáruházat legutóbb kihagytam pedig azonnal megtaláltam ezt a kis mocskot ő hiányzott és miatta az egész hajtásrendszer nem működött. kép

A bricklinken ha nem magyar az eladó akkor hol láthatom hogy postáz e ide? Mert én magyar üzletből nem veszek nem fogok 1000ft ot fizetni egy 1grammos cucc szállításáért aztán gondolom külföldön olcsóbb a posta.

[ Szerkesztve ]

Dell Precision M4600

(#4) bajuszati válasza kmisi99 (#3) üzenetére

bajuszati
(tag)

Csak kinyílt a topic

(#5) FatalEror válasza bajuszati (#4) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Na ná,hogy kinyit,hamarosan én is lefényképezem a gyűjteményem,csak most perpil nincsen szabad tárhelyem. :(((

HardCore is my LifeStyle

(#6) LÁZ válasza kmisi99 (#3) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

asszem a felső sarokan irja, hogy 'this seller ship to me' vagy vmi ilyesmi

fészbuk BOOTS4YOU, insta @laz_papa - LEGO 76127/80102 FOR SZÉL - PIXEL XL 128 ELADÓ - -

(#7) LÁZ válasza kmisi99 (#3) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

de otthon az ömlesztettbe megnézethetem az öcsém öccsével, szerdán jön fel. ;)

(#8) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

lapa hogy-hogy nem járt még erre? :)

Szuper a lego, nekem is van gyermekkoromból egy dobozzal, imádtam, de nem gyűjtöm őket. Tavaly előtt vettünk egy ilyen szettet. Az a helyzet, hogy a mai minifig karaktereket (arcaikat) néha kicsit agresszívnek tartom. Nekem a régi "egymosolyos" lapa-face jobban tetszett. Mondhatom úgy is, hogy több karaktert el lehetett játszani velük. Most vagy szomorú, vagy vidám, vagy mérges, vagy valami megfejthetetlen baja van, stb...

De vannak jó ötletek és jól kidolgozott arcok is, az tény.

Brickipedia LEGO Wiki link is belefér a témába szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az internet a mindenki számára elérhető tudás, és önigazolás tárháza.

(#9) FatalEror válasza Eastman (#8) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Igen sajnos szerintem is jobbak voltak a régi arcok. :K :O

Amúgy majd megkeresem,mert volt egy videó a legó történetéről. :))

HardCore is my LifeStyle

(#10) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

Lego gyárlátogatás, akinek esetleg kimaradt ;)

(#11) FatalEror válasza LÁZ (#10) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Légyszíves kapd be. :)) :R
Na jó remélem egy életre szóló élmény volt.

HardCore is my LifeStyle

(#12) LÁZ válasza FatalEror (#11) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

igenis...jelentem alássan

"Amikor nem biztonságosan viselkedünk magunkkal és a termékünkel szemben, elveszítjük annak a lehetőségét, hogy egy gyermeket vagy egy LEGO vásárlót boldoggá tegyünk"

(#13) FatalEror

FatalEror
(addikt)

Szeretném nektek ezt a jópofa játékot megmutatni:[link]

HardCore is my LifeStyle

(#14) FatalEror

FatalEror
(addikt)

Na nemsokára dobok pár képet a legókról. :))

HardCore is my LifeStyle

(#15) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

A következő pakolásom valószinűleg ez lesz. :K

de erősen gondolkozom az októberben megjelenő UCS B-Wingen is :DDD

(#16) FishAir

FishAir
(senior tag)

Igaz Technic, de nagyon durvaa:
[link]

iDontcare

(#17) LÁZ válasza FishAir (#16) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

tényleg durva :Y

(#18) FatalEror

FatalEror
(addikt)

Na lassan már lesz helyem,hogy toljak pár képet,addig egy kis ízelítő,hogy mivel jövök majd.[link]

HardCore is my LifeStyle

(#19) LÁZ válasza FatalEror (#18) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

hamar hamar

(#20) Dyrtyho

Dyrtyho
(senior tag)

Sziasztok ! Ne haragudjatok hogy ide irok, de hol lehet venni külön ilyen Lego Star Wars Troopert ? Mert most voltam az Árkádba lévö Lego üzletbe és nem láttam :(

Instagram & Twitter : kriszcsanyi |"V.S.S.M.T - Vajon Steven Seagel Mit Tenne ?"|

(#21) LÁZ válasza Dyrtyho (#20) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

a monoshopban se volt, vagy ott voltál, esetleg kockabirodalom.hu, vagy ebay ;)

(#22) Dyrtyho válasza LÁZ (#21) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Az Árkádban lévő Monobrand üzletben voltam még csak, de ott nem láttam, csak ilyen kulcstartósat, én meg nem olyat keresek, én valami ilyesmit keresek [link] vagy valami efélét [link]

Instagram & Twitter : kriszcsanyi |"V.S.S.M.T - Vajon Steven Seagel Mit Tenne ?"|

(#23) LÁZ válasza Dyrtyho (#22) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

akkor ajánlom az ebay-t, mert itthon 2-3k-t simán elkérnek egy figuráért sztem, nagyobb tételben meg tuti van kedvezmény is, bár 4-5 darab a vaterán is lehet...

szerk. de szivesen körülnézek neked, mennyi az annyi pl englandiában

[ Szerkesztve ]

(#24) Dyrtyho válasza LÁZ (#23) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Megtennéd ? Mert egy 5-6db-ot simán vennék, csak hát kérdés, hogy mennyi. Amúgy az Árkádban lévő Monodbrand üzletben 1 figura 599ft....

(#25) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

Zelda pajsz :C

(#26) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

Aktuális Legokiállitás BP-n

(#27) Sir Pocok

Sir Pocok
(senior tag)

Sziasztok!

Régen sokat legoztam és nagyon érdekeltek a technics típusok.

A kérdésem az lenne, hogy használatan lehet-e alapkészletet vásárolni valahol itthon?

Az e-bay-en láttam olyan alapkészleteket, amik bizonyos számú kockákákat, fogaskerekeket és kötőelemeket tartalmazott.

Köszi!

Úgy élj, hogy neked is meglegyen a saját történeted!

(#28) LÁZ válasza LÁZ (#26) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

kockaaruhaz.hu, kockabirodalom.hu ;)

(#29) Sir Pocok válasza LÁZ (#28) üzenetére

Sir Pocok
(senior tag)

Lehet, hogy hülyét kérdezek de használt lego-t nem lehet kilóra venni? Még annó a Pecsa bolhapiacán láttam ilyesmit.

(#30) LÁZ válasza Sir Pocok (#29) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

a pecsában sztem most is lehet, most 7végén vagy a következőn tervezzük mi is a kilátogatást, de ugye oda reggel kell menni, hogy jó legyen, ömlesztettet meg a vaterán, millió kiló van fent.

(#31) Sir Pocok válasza LÁZ (#30) üzenetére

Sir Pocok
(senior tag)

Aha, akkor ömlesztett technics darabokat is lehetne szerezni.

(#32) Gondwana

Gondwana
(addikt)

8110 tapasztalatok vannak-e? (Még bontatlan a dobozunk, a fiam még egy picit nőhet a dologhoz, de már az első kibontáshoz elő akarom készíteni az IR távirányítósra átépítését, illetve agyalok az M-motor XL-re cserélésén is)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#33) lapa válasza Gondwana (#32) üzenetére

lapa
(veterán)

menj már, hogy van unimogod. mingyá bannoltatlak.

és bár erről már blogzottam, szeretettel ajánlom az mlcadet, ahol épp differenciálzáras merevtengely próbál készülni.

@Sir Pocok: technic, s nélkül. s-sel híradástechnika.

[ Szerkesztve ]

(#34) LÁZ válasza lapa (#33) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

az hagyján, nekem kinéz egy imperial shuttle ;]

(#35) lapa válasza LÁZ (#34) üzenetére

lapa
(veterán)

hát tudod hogy van, nálam unimog : shuttle 1 : 0...

(#36) Dyrtyho válasza LÁZ (#26) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

De hát ez itt van közel hozzám :DDD :DDD

(#37) LÁZ válasza Dyrtyho (#36) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

akko pláne ki lehet menni holnap, este 7ig ott vannak, megyünk mi is :K

(#38) Sir Pocok válasza lapa (#33) üzenetére

Sir Pocok
(senior tag)

Ok, sorry. :B

(#39) Dyrtyho válasza LÁZ (#37) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Hányra mentek ki ?

(#40) LÁZ válasza Dyrtyho (#39) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

bocs, meccsem volt, most jöttünk vissza,5 fele voltunk kint, majd linkelek képeket ;)

(#41) LÁZ válasza LÁZ (#40) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

Klikk legokiállitás BP

(#42) Gondwana

Gondwana
(addikt)

Pont most kellett lehalnia az eurobricks.com-nak, miközben inspirációt gyűjtök az Unimog széjjelhackeléséhez...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#43) Gondwana válasza Gondwana (#42) üzenetére

Gondwana
(addikt)

Megnyugodtam: nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Fordokat, hanem Moszkvicsokat...
Eurobricks has been down for the last several hours as we migrate to a new server. We will be back up within a few hours. Thank you for your patience.

(#44) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

Next LEGO Happening BP-n

(#45) Gondwana

Gondwana
(addikt)

Egyszer régen találtam...

(#46) LÁZ

LÁZ
(Topikgazda)

Hunltc legokiállitás update mindjárt :D

(#47) lapa válasza LÁZ (#46) üzenetére

lapa
(veterán)

itt meg már most. a broadband mappában van minden kép nagyobb verziója. nem lett mind túl éles, meg lassan is jön.

ja, mivel nekünk beletelt nem kevés időbe megtalálni: az uccsó képen látható egy templom. ott pont a hátunk mögött van a művház, az út túloldalán. szóval a hungária körútról indulva az út jobb oldalán van, nem a balon, ahol mi kerestük.

[ Szerkesztve ]

(#48) LÁZ válasza lapa (#47) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

azért linkelem az enyémet is :D :P

(#49) lapa válasza LÁZ (#48) üzenetére

lapa
(veterán)

nyilván linkeld, nem azért raktam fel. tök véletlen lettem pont most készen, nemrég értünk haza.

(#50) LÁZ válasza lapa (#49) üzenetére

LÁZ
(Topikgazda)

ja, mi is nemrég értünk haza

HunLtc 2012

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.