Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rihard83

    tag

    válasz gabi32 #135426 üzenetére

    Felteheted ha van kedved, bár mindenképp megveszem végül az 509-es síma lesz (darabjért nem fizetnék 100€-v-al többet mert alul van a lyúk :D), csak kicsit drágább a GLS9-től és ahogy látom a pontozást hallgatlanul is bevállalom, hogy ez nem az a modell amit hallgattam. :D Most már csak erősítőn vacillálok.

    Yamaha V681BL
    Onkyo TX-NR656
    Denon AVR-X2300W
    Pioneer 1131

    Mondjuk én sok infót, véleményt amazonról olvasok mivel rengeteg a hozzászólás és vélemény és az én büdgémben ezek férnek bele. Tudom h lehet találnék ha sokat keresgélnék használtan jobban, de nincs időm várni úgy, hogy egyik komponens se nincs a házban. Zene és filmezésre egyaránt lesz, de a véleményem szerint zenében legyen jobb az erősítő mint filmekben, mivel a zenét állandóan hallgatom (főleg elektronikus zene, Goa-Trance, Drum`n Bassm, House stb.) filmet meg megnézem és kész, ráadásul oda úgyse kell sok kraft.

    Szubnak a Canton Sub 10.2-est néztem ki. Centernek a Chrono 505.2-est, de szívesen fogadom a kritikát a pro és kontra véleményeket.

    A hátsó hangfalak most kimaradnak, majd a következő körben. Ez most így is jól megterhel pénzügyileg.

    Köszi a válaszokat előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák