Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leslie67

    tag

    válasz Norbi 72 #101925 üzenetére

    Korábban én is pályáztam egy 5008-ra, de a galád tulajdonosa nem akart tőle megszabadulni. Nemtomm miért is ... :) Na el is árultam, hogy kié volt. :DDD
    Amikor az 5008-ra hajtottam az sem volt olcsó portéka, de gondoltam egy nagyot, megjelenése után nem sokkal bevállaltam az 5010-et. Esztétikaialg modernebb mint az 5008, szolgáltatásban kissé eltér. A jobbára ki nem használt hidalást most már kihagyják. Sajnos, mert néha azért jó volt megdöngetni a hangfalakat. A 905-öt kötöttem már 500Wattos REFLEX hangfalakra is amiket jobban meghajtott mint egy Castone PA végfok. A Reloop Ampire D1080 effektív 2x300 Wattjától azért elmaradt ... :) Az 5010-be pl. olyan végtranyók kerültek amiket 180Wattos Hiend erősítőkbe szoktak pakolni(egy AV fórumos társ/racpower/ nézett utánna miután lefényképeztem neki a tranyókat). Az 5008 szerintem az 5007-906-905-tel lehet szorosabb rokonságban mint az 5009-cel. Ha ez igaz akkor az 5010 hangsítílusa biztosan eltér a régiektől. Teljesítményben egyáltalán nincs hiány, de tény, hogy kevesebb áll rendelkezésre mint egy EMOTIVA XPA esetében. Ez azoknak lehet fontos, akik szokták vagy van lehetőségük nagy hangerőn is járatni a rendszerüket. Ha a mostani használt árát nézem az 5008nak és az 5010-nek akkor ár/érték arányában az 5010-nek van jobb ára. Ha elég bátor lennél és bevállalnád a valamivel nagyobb kiadást, akkor hosszútávon nagyobb megelégedéssel használnád mint egy 5008-at. Az 5010-el már "zenét" is lehet hallgatni( pendrivéről), míg az 5008 nem annyira kifiinomult. Mongyuk elég kevesen vannak akik valóban zenét hallgatnak. A világtól elvonulva(család kizárva), félhomályban, átszellemülve(szem becsukva) a legjobb minőségű hanganyagot hallgatva ... Ha valaki nem így sztereózik akkor minek a külön sztereó?

Új hozzászólás Aktív témák