Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- Videós, mozgóképes topik
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Melyik tápegységet vegyem?
- Rengeteg terméket érinthet kellemetlenül a TSMC tervezett áremelése
- Milyen videókártyát?
- iPad topik
- Hobby elektronika
-
50 - 1
40996 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsigee
aktív tag
Hi All!

Kérdésem pedig!
Adot egy Maxdata Pro8000x laptop. Akkuja halott. Eddig tökéletesen működött töltőről.
Jelenleg viszont, ha nincs rajta akku, nem indul, ha rajta van akkor sem, de a visszajelző led folyamatosan világít, nem villog. Töltő jó.
Javítható, avagy sem?Üdv.
-
Fricó
aktív tag
-
Speeedfire
félisten
Mindig csak a kifogások...

Most, hogy miért linkelted be nekem az eclipse-t, azt nem vágom. Netbeanshez is van azért 1-2 szösszenet.

Nemtudom, hogy vannak-e itt festők...de áttudom értékelni a munkájukat....
3. napja kaparom az enyves festéket a falról haveromnál...valami kegyetlen. -
Speeedfire
félisten
Rongyosra hallgattam a telefonom az egész albumot.
Telefon? Kazetta? Nem vagy elég modern.

-
Balinov
titán
-
zsigee
aktív tag
-
Speeedfire
félisten
-
vlcsko82
senior tag
-
jamba
aktív tag
-
Jazzos
őstag
-
Kis Joe
senior tag
-
kp78
veterán
-
Jazzos
őstag
LG T710B monitor ingyen elvihető. Lehetőleg olyan jelentkezzen érte, aki vásárolt már nálam.
Nem tudom milyen állapotban van, elvileg jó, de lusta vagyok elindítani. 

-
vlcsko82
senior tag
Bontok egy ASUS notit ha netán valakinek alkatrész kellene belőle szóljon.
-
boogie84
veterán
-
mobal
nagyúr
Android? Gondolkozz ember...
-
Kis Joe
senior tag
Notiba keresek normális minőségű hangkártyát. Akinek van, kérem PÜ-ben jelezze!
-
Bobrooney
senior tag
-
kp78
veterán
-
vlcsko82
senior tag
Hy All
Csak most csak nektek,Győri átvétellel aki ma viszi annak 8k 
-
Speeedfire
félisten
-
ftc
nagyúr
-
kp78
veterán
Az a baj, hogy az asszonyé a telefon, és nem épp sörös, sőt én is inkább pálinka, vagy bor.
Picit még árulom, hátha vmi pénzmagért is el tudom adni
-
ftc
nagyúr
Ajjj, de már mióta.

A közelben lévő (szinte) összes távolságin van wifi.

ftc: Az inkább driver hibának tűnik szerintem.
lehet mert hogyismondjam win nem tekeri fel 55 fokon ez meg mint az őrült CPU használat közelít a 0-hoz...
kp.... utolso ajanlatom 54l-es Heinewken hordo

-
Speeedfire
félisten
Ne mond, hogy nem vagyok rugalmas, lehet velem alkudni.

Ezekből kérek 1-1-et, de elég lesz kettő is
Hát, ilyenből 1-et se mernék inni, hátha utána kifizettetné velem valaki.

Főleg, hogy kb 6-ost szoktam sörből fogyasztani/éjszaka.
-
kp78
veterán
-
Speeedfire
félisten
-
ftc
nagyúr
Lehet.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Bár elég érdekes lett ez az új uborka...a régi gnome2-es most hogy le lett cserélve a 3-asra...
Lehet kde párti leszek inkább.
uj KDE-e se jobb
pörgeti a ventiket notebookonkp78 nekem megér 3 sört? mehet az üzlet?

-
Bobrooney
senior tag
És van Wifi a buszon

-
Speeedfire
félisten
-
vlcsko82
senior tag
Tiszteletem az uraknak

-
Bobrooney
senior tag
Én még nem próbáltam felnyomni, a régin a 6.9 volt fent.

Nincs semmi hiba a log-ban vagy mit ír?Szerintem csak én vok a balfasz
-
Speeedfire
félisten
-
Bobrooney
senior tag
új ubira az istenért nem bírom felrakni :$
-
Speeedfire
félisten
#51908

mobal: Most mondjam a szokásosat?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Netbeans.
-
ftc
nagyúr
akkor most XII vagy 2. ?

-
Balinov
titán
Koszonjuk az uj topikot, hogy eltelt ez az 50k hsz (nomeg a tobbi 10ezrek az azt megelozo topikokbol.
Apropo,modik, nem kene II. helyett mas nevet adni? Nem tudom pontosan mennyit, de mar kb 5-6 topikot siman teleirtunk a kezdetektol
szerk: a nagy budos fenet, Racecam szerint is ez lenne a XI-ik topik
philoxenia: van mod atnevezni a topikot Race hszenek szellemeben?

-
Bobrooney
senior tag
Huh de furcsa, hogy elejétől megy a Topic

Mondjuk hamar tele toljuk
-
Kis Joe
senior tag
-
Jazzos
őstag
Kisjoe: hayes atomrégi, még a régi modemes időkről maradt ránk.

-
philoxenia
MODERÁTOR
-
sagesz93
addikt
-
ftc
nagyúr
Idézek az Alapelvekből:
"sorozattopikok nyitása moderátori feladat, ezért ha egy ilyen elérte az 50.000 hozzászólást, a Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! topikban kérj újat."50k-ként újat szoktunk nyitni....

Legyetek büszkék...

mi 100 000-nél akartunk szólni

-
philoxenia
MODERÁTOR
-
ftc
nagyúr
Betelt? nem azt mondtátok márnincs oylan,hogy betelt?
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
40996 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- EAFC 26
- Interactive Brokers társalgó
- Spórolós topik
- Automobilista 2
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Mikrotik routerek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






Csak most csak 

pörgeti a ventiket notebookon






