Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    válasz Emperor_ #35908 üzenetére

    Nem tudom hogy hogy van ez.
    De lehet van rá megoldás, az hogy szar. :)
    Nekem 2 ssd-m van. És a másikon van a rendszer, a 120 gigáson.
    Amikor megvettem az A400-as ssd-t, akkor feltettem a manager programot, és a 120-as v300-ashoz talált is frissebb firmwaret. Azon volt a rendszer. És frissítettem is rögtön, mindenféle gond nélkül.

    Tegnap valaki ajánlotta itt hogy Ő már felvette volna a kapcsolatot a Kingston supporttal.
    Ezt tettem ma én is. Elég sok levélváltás volt köztünk, de rendesek voltak. Meg kicsit értetlenek is.
    Leírtam hogy mi a problémám, erre írták, hogy frissítsem a firmwaret! :D
    Szóval kicsit nehezen indult, de aztán megértettük egymást.
    Azt írták, hogy valószínűleg baj van az ssd-vel. Így ha gondolom, akkor cserélik közvetlenül.
    Csak pár képet kértek cserébe. Szóval másnak is ezt ajánlom. Bár nem kis tortúra, azt sem tudom mikor ér ide, vagy nekem vissza kell e küldenem a másikat.

    zoltankakuk
    Te tetted jól. :) Nekem ez a szánalmas típus előtt egy BX 500-as volt 2 hétig. De az sokkal gyorsabb volt a mostaninál, a Kingston érezhetően lassabb. Nem beszélve a laggokról is. A tiéd, az MX széria meg még gyorsabb.

    Azért váltam meg a BX 500-astól, mert nekem nagyon melegedett. :( Kis másolgatás után már 65-70 fokos is volt. Nyugalmi állapotban 48-50. Szóval cseréltettem, mert itt vettem az aprón. És a Kingstont kaptam cserébe. :) Már bánom, de mindegy....

    Szóval részemről ezt az egész firmware mizériát lezártnak tekintem, eleget szenvedtem vele. Ha egyszer megjön a csere és azzal sem boldogulok, akkor veszek én is egy Crucialt. De boltból. :))
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, rendesek voltatok hogy próbáltatok a végére jutni a dolognak. És sikerült is, nem mi vagyunk bénák, hanem ez a széria kaka.
    Köszönöm! :R

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák