Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Mivel meglehetősen új a 3D nekem, ezért kipróbáltam egy pár programot amit itt és máshol javasoltak.
    TotalMedia Theatre 6 volt a legfelhasználóbarátabb, viszont míg pl a PowerDVDnél nem volt semmilyen hiba (leszámítva, hogy fekete helyett sötétszürke volt minden, és ezért nem is használnám). Addig TotalMedia Theatrenél mindig ugyanazon a helyen ugyanolyan hosszan megjelenik egy csík:

    http://www.youtube.com/watch?v=E2IIk8Hfbs4

    Persze rögtön kábelhibára gyanakodtam, és még mindig lehet az (rendeltem egy másikat, ma este hozzák), viszont ami érdekes, hogy csak ebben a programban jelenik meg ez a hiba. PowerDVDnél végignéztünk 2 filmet, és leszámítva, hogy brightnes az egekben semmi baj nem volt a képpel, és nem is vibrált egy csík úgy mint itt.

    Van valami tippetek, hogy ez mitől lehet? Kábelhiba az egyik, az este remélhetőleg kiderül, de ha kábelhiba lenne, akkor nem mindig ugyanott lenne ez a csík, nem? Meg akkor azért más 3Ds programnál is előjönne gondolom. Na meg nem egybefüggő csík lenne, hanem pöttyös lenne a kép..

    W7-et újraraktam, és kipróbáltam 2 AMD driverrel is (legutolsó stabil, és béta) amúgy HD7850es kártya.
    Ha átváltom TV-t 2D-be akkor eltűnik a csík.

Új hozzászólás Aktív témák