Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • closedown

    csendes tag

    Egy kis segítséget kérnék. DVB-C-s stb-t szeretnék vásárolni az általam megfizethető kategóriában kinéztem két típust. Az egyik a Synaps CHD-3100 CI CX, a másik az Alma C2200. Az Alma jobban tetszene külsőleg, valamint az, hogy LAN kábelt is lehet csatlakoztatni hozzá.

    Egy évvel ezelőtti hozzászólásokban olvastam, hogy pl. ez az Alma C2200 MKV-t nem tudja normálisan lejátszani, mert sem az AC3 sem DTS hang nem hallható. Van-e valakinek tapasztalata, hogy az azóta elérhető új firmware-rel már ezek is működnek? Tudom, hogy egy ilyen stb nem túl erős a médialejátszó képességekben, de azért az elvárható alap lenne, hogy az mkv-t legalább AC3 hanggal lejátssza. Nem is várnék el tőle sokat ebben a tekintetben, tudjon AVI-t, MPEG-et, MKV-t esetleg MOV-ot, MP3-at.

    Igazából a Synaps-szal sincs bajom, azzal kapcsolatos tapasztalatot is szívesen vennék. Azzal csak az a "probléma", hogy a netre csak WiFi stick-kel csatlakoztatható (az is csak meghatározott chip lehet - valami RALINK RT5370).

    Esetleg még szóba jöhetne az Amiko CHD-8240, de az gyanúsan ugyanaz, mint a Synaps.

    Köszönök minden segítséget, esetleg új ötletet.

Új hozzászólás Aktív témák