Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz cigam #13390 üzenetére

    Tehát

    Nem a parabola van összekötve a tetőantennával. A tányérból ami jön le 2 kábel az egyből a UPC-be megy be.
    Hanem

    A UPC van összekötve SCART-al a videóval. Majd a videóból megy a fenti elosztóba 1 koax, amivel azt érjük el hogy minden tv-n lehet nézni a UPC-t.

    Azért kellett dekódert venni, mert abba a szobába csak ritkán nézzük a UPC-t. Nagyrészt az RTL meg TV2 megy a másik szobába. Csak ugye azmiatt is kellett mert ha valaki nézi a UPC-n pl a History-t akkor a másik szobába is azt kell nézni, és ilyenkor jól jön a dekóder, mert ugye akkor lehet a TV2-őt vagy az RTL-t pl.

    Hát rajzolni kicsit cinkes lenne :)

    Lényeg hogy a videón keresztül van megosztva a UPC a többi tv fele.

    Kernel A padláson a bekötéseket nem én csináltam, és lévén hogy nem értek hozzá, így nem tudok rajzot csinálni sajnos, csak el tudom magyarázni hogy mi hogy van.

    Hogyha a loopon keresztül összekötöm a tv-t, akkor ugyanúgy fog menni az analóg sugárzás a tv-n? Viszont a bekötés ugyanúgy megmarad SCART-on keresztül, így csak át kell kapcsolnom AV-ra hogy a digitális adást tudjam nézni azon a tv-n?

    Illetve az nem lehet gond hogy mind a 2 kábellel össze van a dekóder a tv-vel? Tehát loop csatin is meg Scart-on keresztül is?

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák