Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    A következő témában szeretnék segítséget kérni, mert én már minden lehetőséget kimerítettem, és nem tudom hogyan tovább :N

    Szóval van a hálószoba ahol van a UPC. Ez össze van kötve a TV-vel, illetve a videóval. A videóba jön fentről a padlásról 1 koax kábel. Ezzel a módszerrel elértük hogyha a videó be van kapcsolva, akkor a házban levő maradék 4 tv-n is lehessen nézni a UPC-t de ugye csak abban az esetben ha be is van kapcsolva a videó.

    A padláson jó nagy antenna van, ami megy 1 elosztóba, meg erősítőbe így lehetséges ugye hogy pl a UPC-t mindenhol lehessen nézni. Ebbe az elosztóba megy a videóból fel a koax ugyebár.

    Nos a kérdésem az lenne hogy be lett iktatva az átállás miatt 1 dekóder az egyik szobába. Scart-al van összekötve a tv-vel. De sehogy sem tudok rájönni hogy milyen módszerrel tudnám nézni a UPC-t azon a tv-n is pl. A Wayteq dekóder ami lett vásárolva, van módszer arra hogy 1 beállítást módosítsak hogy a UPC-t is tudjam fogni azon a tv-n ahova a dekóder be lett rakva?

    Köszönöm :R

    Remélem nem voltam túl bonyolult :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák