Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Bluetooth hangszórók
- Hobby elektronika
- Azonnali fotós kérdések órája
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- CPU léghűtés kibeszélő
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Épkézlábnak tűnő, vezetékmentes, de olcsó billentyűzet jött a Redragontól
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Mini PC
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Diablo 3 topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
lakisoft
veterán
válasz
Sirandrish #3179 üzenetére
.
-
Sirandrish
legenda
"Csak egyszer fordult volna elő, amikor minden goldom elköltöm, hogy nem kapok azonnal spam-et, csak egyszer baxki, de mindig kapok. Amikor meg 10 millám van, mint most akkor meg nem kapok"
Érdekes..én már kaptam akkor is amikor 50M-em volt...ráadásul tegnap eladtam az összes goldomat és 100K-m maradt még sem kaptam..
Egyébként meg ennek mi köze bármihez?
A Spam-el egyidejűleg megjelenik nálad egy maszkos férfi aki pisztolyt szorít a homlokodra hogy márpedig vegyél goldot? Valószínűnek tartom hogy nem...akkor ez mégis miben korlátoz téged?Ezt a több 100M-es geart meg hagyjuk már a picsába..lejárt lemez..
1-2M-es gearben toltam le ACT1-ACT2-t majd magamra költöttem még 5öt és végigvittem a játékot 1.0.3-ban..
Persze azóta már költöttem magamra de ahhoz hogy leöld Inferno Diablot nem kell 100M-es gear...főleg most.Ha meg esetleg nem megy (ami nem a játék hibája) akkor kérj meg egy ismerősödet és ment partyban...ilyen egyszerű a történet..
Vagy direkt kínzod magad hogy megmutasd hogy márpedig te vagy a faszagyerek? Látszólag nem vagy az...Ami nem megy azt nem kell erőltetni...
Agro Single Player RPG vagy H&S...
-
radi8tor
MODERÁTOR
Csak tudnám miért veszitek a fáradtságot arra, hogy válaszoljatok neki.
-
Ren Hoek
veterán
Mert ez egy szerencsejáték + AH manager. Igazából sokkal nyugisabb az életem mióta abbahagytam, csak patch-ek miatt nézek vissza még néha. Ha nagyon unatkozol ki kell próbálni a Torchlight 2-őt... Az legalább nem az AH-ról szól, és hagyományokhoz jobban ragaszkodik, mint a D3. (Nem véletlenül vannak D1-D2-ős fejek a fejlesztőgárdában) Másrészt harmad annyiba kerül mint D3 megjelenéskor... Vicc, hogy mennyire túl volt árazva...Sajnos benyeltük
A játékot meg ne szidd, mert leveszik a fejed érte
Értelmetlen véleményt nyilvánítani egy elfogult fan fórumon. Talán igaza van a többieknek, keresni kell a B megoldást, eladod, abbahagyod, felteszed a polcra, Torchlight 2...stb.
(Amúgy valamilyen szinten megértem a problémádat, mert nekem a legfőbb bajom az volt a játékkal, hogy normálon nevetségesen gagyi szint volt. Így baromi hamar végigjátszottam kihívás nélkül. Utána meg már hiába vittem el 60-ig, csak kevés, vagy semmi újdonságot nem adott. Farmolás tett be végül, mert iszonyat monoton, ugyanazokon végigmenni 20x. A változatosság szinte nulla. Minimális eventeken és randomon kívül, nulla sidequest, nulla titkos hely, nulla easter egg...ezek nagyon hiányoztak)
Szvsz tényleg abba kell hagyni, ha nem jelent már szórakozást. Egyszer majd talán jobb lesz. 10K-ért megveheted hozzá a kieget 1 év múlva...
-
mikromanus
veterán
"csak akkor nem az AH-ról szólna a játék"
Ja, akkor jönne a d2jsp és eBay és egyéb alternatív piacok második (sokadik) aranykora. Sokkal jobb lenne ha ilyen ellenőrizhetetlen becsszóramostnemverlekát módszerekre kényszerülnénk. Ha nem lenne AH akkor csinálnánk magunknak valami hasonlót mert van igény egy piacra ahol elsózhatod a tengernyi lom közül azt a pár itemet ami ér valamit de neked nem kell. Ha neked nincs rá igényed akkor mellőzd! Nem lesz neked attól nehezebb ha másnak jobb itemjei vannak. -
persil
nagyúr
Folyamatosan azt írod, hogy ez szar, az szar, mégis játszol, szerinted ez nem hülyeség?
Nem a kritikával van baj, vedd már észre.Meg itt írod a 68k dps-t, hogy nem megy vele a játék... Én monkkal 24 vagy 25k-val játszottam ki a játékot.(1.0.3... nem most a szarrákönnyített játékban) A melee wizardomnak kicsit több van, de azzal sincs még 30k.
Komolyan egyesek a saját bénaságukat próbálják azzal mentegetni, hogy a játékhoz több száz milliós felszerelés kell. Rohadtul nem kell.
"Az halad előre ebben a játékban, aki a könnyebbik végét fogja meg és a könnyebbik úton szerez goldot. "
Egészen hellig még csak ah-t sem használtam, onnantól meg kb act-onként vettem magamnak ezt-azt, amire tellett. Az eddig legmagasabb összeg, ami egyszerre nálam volt az 10-11 millió arany volt. Te milyen könnyebbik útról beszélsz.. ? Nem értesz hozzá, akkor tedd le, egyszerű.Agro
Egyet értek veled, de olyan, hogy "single player mmo" nem létezik. MMO = massively multiplayer online. -
Agro
senior tag
Kösz, hogy leírtad hogy éppen hogy haladsz a játékban, de ennek semmi köze ahoz amiről beszélünk. Már számtalanszor írtam másoknak is és neked is leírom akkor.
Ha ettől nagyonn kihívást akarsz akkor játsz HC-ban. Ott Ha nincs értelme a küzdelmednek akkor ne játsz egyáltalán.
Szép is lenne, ha diablo meg a többi boss garantált dropot biztosítana miután leölöd, mert mekkora epic nagy csata volt. Akkor KB arrol szólna a játék, hogy mindenki csak a bossokat ölné. Neked is meg annak is akinek szenvedős a játék ugyan az a drop jár. Ugyan annyi az esélyed a jó dropra. Mégis mit gondolsz milyen logikával kéne a játéknak kiszámolnia, hogy kinek milyen eséllyel jár a jó drop. Vagy kinek volt küzdelmesebb a harc. Ergó ki szopott többet érte? El tudok képzelni néhány alternatívát
1. alacsony a dps-e akkor biztos többet szív. Ja hogy alacsony dps-t bármikor tudok csinálni??? Mindenki kihasználná és oda mennének diablóhoz 10ks armorban 1ks sebzéssel meg 1k fire resisttel. Mekkora poén 1 óráig csapni neki hogy utána még 1 óráig csapkodd a realm of shadowban. Az is nagyon nagy kihívás
2. Nem a dps számítana, hanem, hogy milyen sokáig harcolsz vele, mert akkor is többet szívsz vele. Tényleg marha nagy poén órákon keresztül kergetőzni a diablóval
3. Alacsony armorban megy neki. glitchelhető az első példához hasonlóan
4. Alacsony ressel megy neki. glitchelhető az első példához hasonlóan"Vagy farmolok act2-őt vagy kereskedek. Ennyi. Minden arra motivál, hogy ne küzdjek és a könnyebbik végét fogjam meg."
Egymásnak ellentmondásosak az állításaid. Egyik pillanatban a kihívásért sírsz a másikban kifejted, hogy te is a számodra egyszerübb utat választod. Mindenkinek ugyanazok a lehetőségek nyitottak.
És hidd el játszottam rengeteg MMO-val. 5 éven keresztül Lineageeztem. WoWoztam is egy nagyon keveset. Meg rengeteg single player MMO-t nyomtam (Pl Sacred). És kivétel nélkül mind arról szolt, hogy ahogy erősödsz úgy lesz nagyobb az esélyed a jó droppra. A drop változatlan minden karakter erősségnél ami változik az az egységnyi idő alatt leölt szörnyek száma.
-
kokov
tag
Magyar szokás, hogy ha egy kritika ül, akkor jön a hülyézés. Nyugi srácok nekem is egyre jobb a drop-om és nekem is meglesz ugyanúgy minden, ami annak megvan aki 200 órával előttem jár. Ettől még igaza van a modi srácnak abban, hogy rossz a szabály. Lehetne ezt élvezetesebben is szabályozni hogy ne kelljen kereskedni, csak akkor nem az AH-ról szólna a játék. Attól, mert lehülyéztek még igazam van az előző hsz-emben. Az halad előre ebben a játékban, aki a könnyebbik végét fogja meg és a könnyebbik úton szerez goldot. A legkönnyebb persze megvenni a goldot valós pénzért és a játék végére ugrani egy lépésben csak ezt a témát azért nem hoztam fel, mert aki vásárolja a goldot az már nem is ember, hanem növény. Próbáljátok ki, hogy lementek 1 milla alá. Egyből fogtok kapni 8db spam-et, hogy hol vásárolhattok goldot jópézé,' de ááá nem, ez a játék nem a pénzről szól, csak merő véletlen, hogy pont akkor jönnek a spam-ek, amikor nincs goldod.
A szupertitkos accod-ról valahogy mégis kiszivárog, hogy nincs benne gold, de a blizz-nek ehhez köze sincs
Jaaaj srácok, most kit néztek hülyének? Magatokat vagy engem? Csak egyszer fordult volna elő, amikor minden goldom elköltöm, hogy nem kapok azonnal spam-et, csak egyszer baxki, de mindig kapok. Amikor meg 10 millám van, mint most akkor meg nem kapok. Ki érti ezt...
-
mikromanus
veterán
AH kereskedelemről: egyre kevesebb a balek és egyre nagyobb a konkurencia. Nem lehet könnyen nagyot szakítani már. Másrészt ha ennyire nem vagy tusztában a játék alapjaival akkro nem valószínű, hogy kiszúrnád a jó itemeket. Ha meg mégis akkor azt megteszi minden félig rákészült álmatag biorobot is 16 óra játék után AH-zva is. Gondolod ha nem megy a játék akkor majd az AH áll kézre? Nosza bizonyítsad!
Nemcsak a verseny nagy, de a kereslet is szélsőséges. Már nincs meg a kezdeti magas forgási sebesség. Alacsony szintű item nem eladható, közepes vagy jobb alkalmanként elmegy bagóért és a veszett jók irreális magas árakon. Közte nincs kb semmi. A magas árkategóriára esélyed sincs kereskedés céljával beraktározni, a gyengékkel meg ott vagy ahol a part szakad. Kevés az új játékos, a meglévőek meg nem hígfost akarnak. Ez van.68k DPS-sel simán teljesíthető inferno. Én 1.0.3 előtt azt hiszem act 4-ben nyomultam már. Vagy az a legeleje volt? MIndenesetre nem nagyon volt 23-29k-nál több life a karimon és a sebzés is elég karcsú volt. Szerintem 15-25k közt nyomultam. Lehet irdatlan 35k is volt act 3-on. Eltartott egy ideig a gyepálás az tuti
(Inferno belépési szintű karim május 25-én 5765 armorral és 14386 DPS-sel kezdte Act 1-et. Azon azért picit fejlesztenem kellett) -
vendingo
veterán
válasz
mikromanus #3185 üzenetére
Nem vagyok újonc. A játékot az elsők között rendeltem elő.
Egyszerűen van életem is a játékon kívül+céget vezetek, nem marad sok időm játszani.
Most hétvégén viszont 6 napi gürcölés után reggeltől estig játszottam, így esett 1 set +1 legend.
Nekem csak az utóbbi 1 hónap ilyen, hogy majdnem napi szinten esnek a jó cuccok.
Az ezt megelőző hónapokba szar se esett, végig csak A1-et farmoltam. 3-4 hónap után öltem le publicon diablot. Most lettem azon a szinten, hogy soloba megy minden act farmolása, 1 hónapja még az act2-t se bírtam farmolni. Ehhez kellett 120 milla arany.
Ti meg hónapok óta nyomjátok az A3 farmot fasza gearbe. -
Attix82
addikt
De ez a játék nem egy WoW. + nincs is havidíj, sőt még te tudsz keresni vele
.....ez egy szimpla játék, amit megvettél és végtelenségekig tudod tolni, amikor éppen nincs mit csinálni.
+ fokozatot majd tudod állítani ha már túl könnyű.
Majd idővel lesznek kiegek, amik új kihívást fognak eléd tenni.
Emlékszem amikor megjelent a WoW Wrath, mi is volt az első isnta? Naxramas
...ami már volt előtte is, és kb azt lehetett farmolni fél évig...most is van, hogy régi instákat előhoznak, átírják az adatokat és farmold..
-
kornel76
aktív tag
Akkor ne haragudj de béne vagy , a te szavaiddal élve. 24k DPS-el vittem végig act 3-at barbal, act 4-be volt talán 28k dps-em, azzal nyírtam ki Diablot is. Most unbuffed 31k DPS-em van és bár játékaim 80 % -a Act 2 , tegnap Act 3-at toltam kb 6 órán keresztül halál nélkül, egy Act 4 run volt ott egyszer megdeglettem. Ha neked 68k DPS-el nyögve nyelős Act 3 akkor szerintem megvan a hiba forrása és a megoldás is: game uninstall Bnet acc delete és soha a viszont nem látásra.
-
mikromanus
veterán
válasz
Sirandrish #3179 üzenetére
SZerintem sunyiban bevezették az egyik korábbi vad ötletet a "túl sokat játszók" szankcionálására. Minnél többet játszol annál kevesebb a jó rare és legendary drop. Ha minden vérkockának szar hétvégi dropja volt az "újoncok" meg lubickoltak a szerencsében az már gyanus. Vagy csak erős paranoia bújkál bennem hétfőnként?
-
persil
nagyúr
Te honnan szedsz össze ennyi baromságot?
Annyi sebből vérzik minden hozzászólásod, hogy belekötni sincs már értelme.
Én tényleg nem akarlak megbántani, de az utóbbi pár oldalon legalább 100x mondták, hogy marhaságot beszélsz, nem kéne elgondolkodni lassan, hogy talán nem mindenki más a hülye... ?
Töröld le, játssz mással. Its easy. -
kokov
tag
Mi abban a küzdelem, hogy találok egy hülyét, aki az AH-ban fél milla BO-val árul egy itemet, amit 4 milláért el tudok adni miután lecsaptam rá, majd a keresett pénzből veszek magamra jobb geart? Semmi.
40k DPS-el meg 20k HP-val farmolni act2-őt, na az küzdelem. Van értelme? A világon semmi.
Kilóg a lóláb. Én, aki a 68k DPS-el farmolom act2-őt árulom az AH-ban a tesco-s geart mert az nekem esik és nem annak, akinek kéne. Kezdtem a hétvégét 6 millával, zártam 10 millával. Ha nem játszottam volna csak az AH-ban forgatom a 6 millám már 15 millám lenne simán, csak mivel amikor még csak 40k DPS-em volt és már a könyökömön jött ki az act1 kénytelen voltam kereskedni már bazita nincs kedvem. Már átestem a holtponton, régi AH-ban azokkal az itemekkel amik manapság esnek már kb. 50 millám lenne simán, most van 10. Ez van.
Kb. 20 milla körül megveszem az új legend páncélom ami még pár óra farm, azzal felmegy a DPS-em 75k körülire és ugyanezt játszom majd act3-ban és árulom a picit drágább geart. Szerintem ennek semmi köze a küzdelemhez. Vagy gondolod, hogy 68k DPS-el küzdök act2-ben? Be a kör alakú teleporton a sivatagban, aztán benyomom az archon-t és végigrepülök 5/5 végig befigyel és ennyi. Úgy küzdök hallod, hogy majd össze szarom magam. Ezért jár nekem a drop.A srácnak nem jár semmi, amiért kinyírta Diablo-t.
Tudnék menni act3-ban is simán már most is, de az nehéz, előfordulhat, hogy meghalok egy kis hülye kamikaze démontól, aki nekemszalad és felrobban. Fogok act3-ban küzdeni? Ki fogom fizetni a goldot, amivel a javításért lehúznak amikor az elitek csak kéket dobnak 10-ből 7-szer? Act2-ben meg minden elite 2-3-4db sárgát dob és a javítás filléres? Hülyének nézel?
Vagy farmolok act2-őt vagy kereskedek. Ennyi. Minden arra motivál, hogy ne küzdjek és a könnyebbik végét fogjam meg.
Nem tudom, hogy te játszottál e már jó MMO-val, de az pont arról szól, hogy csapatban csináljátok meg a legnehezebb feladatot is és nem arról, hogy a lusták (AH-ban kereskedek) meg a bénák (140k-val akthármozok) járjanak jól. -
kornel76
aktív tag
Az egész játék lényegét nem érted szerintem, ergó a Diablo féle hack'n slashek 99 %-a nem neked való. Éppen az a lényege, hogy a karaktered egyre táposabb legyen egyre jobb cuccokkal, ha az elején megkapod az über-itemet akkor mi ösztönözne arra , h végigvidd minden nehézségi fokozaton, minden karakterrel? Kb. semmi, és 20 óra után mehetne a polcra a doboz a többi mellé. Most meg 400+ óra játék után még mindig motivál, h menjek farmoljak hajtsam a jó dropot. Diablo 2 +Lod pedig még mindig megy a bnet-en. Mennyivel is ... 10 évvel kb a megjelenése után?
Tudom tudom aki ennyi ideig nyom egy játékot az nem érti meg a "mélyebb" játékokat, retardált , stb stb. Igen a Crysis féle megyek lövök, Jani vagyok enyém a világ játékok sokkal mélyebbek a dio -nál, a veszek egy verdát szénné tuningolom és versenyzek az még inkább menő és még mélyebb, de ezek külön kategóriába tartoznak.
Egyszerűen nem értem, még mindig, h ha ennyire nem jön be a játék akkor minek téped a szádat? Vagy Bejön egyébként csak megesz a sárga irigység, h ez a sok retardált ember ennyire jó cuccokat talál. Én inkább az utóbbira szavazok.
-
vendingo
veterán
válasz
Sirandrish #3179 üzenetére
150-160 óra körül vagyok a fő karakterrel.
Ez csak a töredéke annak, ami az utóbbi 30 órába esett.
Az első 120 órába 2 gagyi legend esett, és ennyi. -
Sirandrish
legenda
-
-
mikromanus
veterán
Újabb gyöngyszemet olvashattunk kokov billentyűzetének közvetítésével. Most ezt te komolyan gondolod? A nehézségi szint az nem karakterfüggő beállítás, hanem attól független. Az inferno nehézséget egységesen "jutalmazzák" és nem az alapján, hogy te most letolt gatyával vagy fél kézzel játszol. HA béna vagy, vagy esetleg elégtelen felszereléssel esel neki az ellenfélnek az a te bajod. Miért értékelje a játék a teljes hozzá nem értést és készületlenséget? Akinek jó a felszerelése az is ugyanazt az esélyt kapja a jó dropra, csak mivel többet öl több lesz a drop is. Ugyanúgy 2000 itemből egy lesz jó, csak ahhoz esetleg nem egy hét hanem 3 óra kell. MOst ebben mi a gond? Komolyan... nem szabadna téged kévé előtt gép elé ereszteni. Ha nem vagy még 18 akkor is. Legalább lenne pár hét/hónap/év nyugalom. Ha ennyire zavaróak ezek a "hibák", akkor hagyd az egészet, rakjad fel a Diablo 3-at a szégyenpolcra, töröld ki bánatos könnyeidet a szemed sarkából és keress mást! Biztos lesz olyan ami megfelel az igényeidnek. Tetrix esetleg? Vagy "én kicsi pónim #23,5"?
-
davidsz
senior tag
Akkor ez a hétvége drop szempontból mindenkinek rossz volt.
Végre nem csak nekem -
mpierre
veterán
Meglett a póni pályás staff, de csak normálon ugrik elém a tehén király. Ebből hogyan hozom ki a többi szintre valót?
Normálon csak sétáltam a pónipályán és a thorns-tól döglött mindenki... -
Agro
senior tag
Akkor ez nem a neked való játék, sőt szerintem úgyahogy van az MMO és MMO-hoz hasonló játékok világa nem neked való
Diablo 2-ben is akkor volt jobb a drop, ha már elértél valamit. Ha már egyszer felkűzdötted magad egy szintre akkor megérdemled a jobb droppot. Miért játszak, ha nem azért hogy egyre jobb és jobb legyek. Hatékony a farmolásban és hatékony az ölésben. Ha csak azért veszed a játékot, hogy végig tudd vinni akkor 1.05-ben ezt gond nélkül megteheted majd tescos gearben is, ha nem akarsz farmolni mert nem tartod fairnek a rendszert akkor az alábbi módszert tudom javasolni:
1. játék végig visz
2. örül
3. logout
4. polcra rak
5. keres másik játékot -
F-ECT$
titán
Wizardok: 1.0.5-tel maradtok az Energy Armornál? Én próbáltam ptr-en a másik kettőt, de szerintem még mindig nem az igaziak
-
kokov
tag
Mi értelme azokat jutalmazni akik már végigvitték a játékot? Nem az lenne a normális, hogy a fullos karit érd el a játék végére?
Most a gagyi karakterrel végigszenved mindenki, aztán jön a farm, ahol meg a "minél egyszerűbb végigmenni egy act-on, annál jobb az esély a jó drop-ra" című történet van. Szerintem meg ez a hatalmas nagy baromság. 1:1 -
pulcsi
tag
Valaki talált már olyan gyűrűt ami csontvázat idéz véletlenül harcbn ? 270 mf fel 5 óra alatt semmit nem találtam érzem hogy elkerül a dioban a szerencse :-)
-
Agro
senior tag
Szerintem ez egy hatalmas nagy baromsag. Ha DPS fuggo lenne a jutalom es minnel alacsonyabb annal nagyobb akkor semmi ertelme nem lenne. Akkor mi motivalna, hogy jobb legyel. Potyognanak ugyan halomra a jobbnal jobb magas dpsu fegyverek de a kutyanak se kene mert az a cel hogy fo$ legyel. A ruhaipar beindulna magas armor es allres lenne a keresett item meg a loh. DH-kat ennyi erovel ki is torolhetjuk.
A te gondolataid is csak az irigyseg vezerli
-
Hun'reeth
őstag
válasz
davidsz #3160 üzenetére
Hát bizony az mf sem működik igazán. Nekem se esik jó ideje semmi még egy normális rare se.
Tegnap 340 mf-el + fortune shrine-al (nem is tudom az úgy mennyit jelenthetett) elkaptuk a manót act3-ban...gondoltam talán megtörik az átok és esik valami. Eredmény: 3 rare, pár kék meg 1-2 kavics. Mind hulladék. -
rol33
aktív tag
válasz
Sirandrish #3159 üzenetére
ez így igaz, ez a hétvége dropp szempontjából valami katasztrófa volt, nem hogy legendary/set de még egy valamire való nyamvadt 63-as item sem esett
mondjuk nem mintha előtte jobb lett volna a helyzet, de most még annál is sz@rabb.annyi értelme azért van a játéknak, hogy kibontakozóban a jövő táncdalénekese..
-
mpierre
veterán
válasz
Sirandrish #3159 üzenetére
Ejj-ejj. Szenzitív vagy, vagy csak reggel van.
davidsz: Nekem eddig 2, vagy 3 olyan item esett 400+ óra alatt, amit el tudtam adni komolyabb pénzért. Tehát 3M felett. Azon kívül semmi. RMAH-ról szó sincs. Az is van, de minek.
-
davidsz
senior tag
Hozzám képest itt mindenki mázlista
Elköltöttem egy valag Goldot MF-s cuccokra. Eredményt nem hozott. Haltam folyamatosan. Aztán az eladásuk deficites lettMost meg hulladékban megyegetek. Drop meg 0. Ha valamit el tudok adni 100K-ért már örülhetek.
Most 3 napban ráállok a DH-re aztán megpróbálok valami Goldot gyűjteni, vagy csapatban menni egy kicsit. Ha nem változik semmit a drop, akkor megint nem marad más mint bevásároljak, vagy megyek koldulni. A balszerencse üldöz.
Sirandrish: Nekem meg még semmi nem potyogott. Gondolhatod az milyen idegesítő.
-
Sirandrish
legenda
válasz
mpierre #3157 üzenetére
"Mázlista, de nem ennyire."
Hanem mennyire?
Péntek 4full ACT3+2ACT4, Szombat 5full ACT3, Vasárnap 6 full ACT3, és egy olyan itemet sem kaptam ami AH-ba kerülhet...
És természetesen nem legend/set-ről beszélek amiből ofc egyet sem kaptam hanem "jóféle" 100K-s rare itemekről...Túl sokat láttok ti bele az én droppomba...
Kérdezzétek meg Gornecket vagy rol33-t...velük tolom általában..ők belelátnak
A dropom szarabb mint a sok éves átlag..Rengeteget játszom a büdös nagy lőcsért..
570+ órám van a barbárba és ilyen 50-70M-es itemekkel amiket itt linkelgetnek még nem találkoztam..(az más kérdés hogy én nem sajnálom mástól és nem baszogatom hétről hétre őket...)
Ennyi idő alatt 3 azaz három darab 20M+os eladásom volt...a többi mind az pár száz K-s esetleg 1-2M-es vacak..Higgyétek el hogy nagyon zavaró mikor 40-50óránként 1 értelmes item esik és itt olyan "legendák" terjengenek folyamatosan hogy én így meg úgy makker vagyok...vicces volt ez egy ideig de már inkább csak zavaró/bosszantó...
Természetesen mpierre se veled se mással sincs semmi bajom, csak ez már a sokadig hasonló megjegyzés volt és kiborult a bili..
-
kokov
tag
Szerintem azt akartad írni, hogy egy normális játéknál az a megszokott, hogy a nehézségi szint emelkedésével nő a jutalom, itt meg pont fordítva van. A DPS emelkedésével, azaz a nehézségi szint csökkenésével nő a jutalom esélye, holott csökkennie kéne. Ez az, ami alapvetően fals a rendszerben.
Minél könnyebb, annál több az esély arra, hogy mégkönnyebb legyen
érthetetlen. Sajnos teljesen igazad van. Olyan a szabály, hogy ha alacsony DPS-el (azaz hard-on) esve-kelve eljutsz a végéig, majd hatalmas bravúrt bemutatva leküzdesz egy boss-t a jutalmad a nagy semmi. Ha 140DPS-el, (azaz very easy fokozaton) csukott szemmel, háttal végigmész egy act-on természetesen halál nélkül, akkor esnek a set-ek meg a legendek, de minimum egy-két millás rare.
-
lakisoft
veterán
válasz
Sirandrish #3155 üzenetére
. Azt hittem mind te lootoltad.
-
lakisoft
veterán
válasz
Sirandrish #3148 üzenetére
Grat. Mennyi játék idővel? Mi a trükköd?
-
Sirandrish
legenda
válasz
nightmare13 #3149 üzenetére
Harapjak a kézbe ami enni ad?
radi8tor1 Van még 1-2 dolog ami hiányzik
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
Sirandrish #3148 üzenetére
Már csak egy Skorn hiányzik
Krytec: megért bizony!
-
Mr.Csizmás
titán
válasz
nightmare13 #3149 üzenetére
nem ingyen adtam neki
-
nightmare13
őstag
válasz
Sirandrish #3148 üzenetére
Emberke? Nem barom?
-
Sirandrish
legenda
Ismét bővült néhány darabkával a Legendary gyűjteményem!
Akit érdekel a lenti linken megtekintheti..És ismét szeretném megköszönni minden kedves adakozó kedvű emberkének!
-
-
lakisoft
veterán
válasz
Mr.Csizmás #3141 üzenetére
hehe
. Megyek rontani az átlagot.
.
-
Krytec
tag
Üdv, ez szerintetek megért 10 misit?
-
ReFleXx
addikt
Monknak mennyire jó stat a LoH? Mennyit érhet ez a fegyó?
-
Huma
addikt
Én egy fillért nem öltem a játékba és teljesen jól haladok vele. Nem igaz, hogy csak a pénzről szól. Az viszont tény, hogy az AH-t használni kell.
A kereskedőknél lévő cuccok meg no comment. Nincs olyan amit érdemes lenne megvenni tőlük. Igazából feleslegesek is. Csak arra jók, hogy a sok hulladék tárgyat eladjuk nekik.A bossok szerintem is dobhatnának kötelező jelleggel 1-2 sárgát NV nélkül is. Ettől még nem farmolná őket senki. Sokkal többet lehet profitálni elit gyilkolásból.
-
mikromanus
veterán
Nem tudom miről beszélsz. Talán ha jobban tagolnád a mondataidat és nem ilyen véletlenszerűen... Vagy csak csapongóak azok a gondolatok?
Kerülni akarták azt, hogy a bossok runolása legyen az elsődleges cél. Erre pont jó ez az NV rendszer. Ha nem ölsz nincs bónusz. Ez van. Normon megkaptad elsőre a "tuti" dropot. A többire önmagában már nem jár extra jutalom. -
válasz
mikromanus #3132 üzenetére
Nem über jó dropra gondoltam, de ha ez szabály, akkor hülyeség... ha valaki a játék végéig - és tényleg a végéig, utána már csak farmolás megy, ahogy előtte azért ment, hogy eljuss idáig - legalább akkor ne szúrják ki a szemét ilyen hulladék droppal...
Ez szerintem nem teljesen normális dolog és nem tartom helyénvalónak, hogy manapság a diablo 3 nem szól másról, mint az AH-ról és RMAH-ról. Főleg úgy nem, hogy az egész nagyon rosszul van kitalálva. Teljesen mindegy, hogy hivatalos vagy fan fórumokra megyek fel, mindenhol egyre nagyobb csalódottságot és csömört látni és már én is kezdem érezni. Egy játék legyen játék. Ha meg elrontották, ne így próbálják élvezetesebbé tenni. Na mindegy, befejeztem a sírást, de talán a játékot is.
Egyébként elég csak belegondolni, mennyit kell költeni csak ott, a főellennél, amíg Diablo-t valaki legyakja... ha valakinek elsőre megy, az jól jár, de ha csak egyszer halsz meg, a dropból még az sem jön vissza. Ez a normális főellenfél? hát... én más játékokkal játszottam eddig.
-
mikromanus
veterán
Minden boss ennyit dob ha nincs 4 vagy 5 NV-d. Ez eddig is így volt. A tények ismeretének hiánya nem mentesít a szabály alól. Nem lesz überjó dropod csak mert nem tudtad ezt
Az ok az lehet, hogy mindig ugyanott vannak, könnyen megközelíthetőek, a viselkedésük kiszámítható és mert hogy ne azt runoljad agyba-főbe mindent kikerülve.
Mondjuk Act 4 szivatós. Az első két kis-bossnál nem is lehet még 4-5 valorod, Izual mindenképp csak szart dob, Diablot meg sokáig kell püfölni. -
Az komoly, hogy inferno diablo csak 3 fehéret és 3 kéket dob, abból is van 3 60 alatti? Ez vicc. Nagy nehezen megölöm, erre... Kipróbáltam csapatban is és egy darab rare sem esett.
komolyan ennyire a pénzről szól ez a játék? Nagyon nagyot csalódok mostanában benne. Eddig egy darab legendary sem esett, pedig nem két órát játszottam vele, ráadásul egy idő után a játékban dobott cuccok semmi pluszt nem adnak, ahogy a kereskedőknél lévők sem. ez így elég értelmetlen és agyatlan pénzhajhászás. Elmennek a készítők a fenébe, no...
-
mikromanus
veterán
válasz
mar_tin #3129 üzenetére
Én meg kifosztottam a malacperselyt és vettem két övet. A bartelnet számlám elég karcsú lett, de minden hasonló cucc goldra átváltva is irtó nagy különbözettel van kint az AHban. Bukta nem nagyon lehet. Szerintem visszatermelem simán a vésztartalékot és még akár meg is maradhat az egyik. Viszont az elég gáz, hogy a bnet balance-ról fizetésnél is benyelik a szajrét és a pénzt is egy ideig. Minek az? Nem megbízható a saját belső számlájuk és lehet átverem őket? Dilisek ezek a rómaiak. Izé, blizesek
-
mar_tin
tag
Az a baj, hogy egyeletlen a legend, set droppok eloszlása. Két hete én se láttam legendet. Előtte meg két nap alatt volt négy. Pedig Act3 -at farmolok ezerrel. Ráadásul sárgából se találok hű de izmos darabokat. A legnagyobb eladásom az éppen ma volt egy 7 milliós sapi, meg ez a flip:
(Nem üzérkedek, csak éppen egy hasonlót akartam eladni fele ennyi str -el, és akkor dobta ki a kereső.)
-
lakisoft
veterán
válasz
mikromanus #3123 üzenetére
Az szép!!!
-
F-ECT$
titán
válasz
Dadan01 #3085 üzenetére
Azért gondolj bele, hogyha max rollos, akkor +36% dmg-t ad a cold skillekre, és egy tisztán frost mágusnak ez több, mint ami a legtöbb kesztyű nyújtani tudna.
Nekem messze nem esik 36%-ot a dps-em, ha leveszem a kesztyűm, így ha átmegyek full frostra, akkor ez eléggé jó választás lesz. Ok, nincs vit se all res, de ez amúgy se elsődleges stat kesztyűn, cserébe azért az armor szép rajta, a pickup szintén jó (így nem kell máson keresni), és a HG bónusz is jól tud jönni.
-
mikromanus
veterán
válasz
lakisoft #3120 üzenetére
Össz-vissz annyin múlik egyeseknél, hogy alig van killjük. Lehet benne 400 óra játék, ha abból 350 a karik szintezése 1-60-ig, a maradék 50 órában meg öl 2-300 elitet összesen (nem pakkot, hanem darabot). Az biza nagyon rossz mf érzetet biztosít
2-500-as szopóág amikor nincs legendary drop meg simán előfordul. Nekem volt már 750 körüli sorozatom is
-
abéla
senior tag
válasz
lakisoft #3116 üzenetére
Hátőő, biztos a kivétel erősíti a szabályt, de nálam a -rmah-ban 50-60eu-s- zunimassa cucc talán ha 3-es NV-nál esett (nem tudom pontosan, de nem volt 5 arra emlékszem) és semmi mf cucc nem volt rajtam...
Szvsz is parasztvakítás ez a random drop duma vagy nem de akkor előtte 2-3 hónapig szerencsétlen egy flótás voltam.
Sárpac: a gold elértéktelenedés ellen, -ha sokáig nem férsz ah közelében se-, cuccban kell tárolni a pénzt: rászállni egy adott témára, bidelni, okasan használni szűrőket stb. Mondjuk pici pénzzel is próbáltam, de amikor néhány százezer/1M a hűdefasza profit, nem nagyon rugsz labdába.
A lehetőségek :türelem és várni a set/rare értékes cuccot vagy írtózatos időt beleölni vagy megveszed ezt az időt
.
-
Sárpac
nagyúr
válasz
lakisoft #3112 üzenetére
Nem nem, ez így van kitalálva direkt, hogy a egy pár emberkének szinte mindig potyog. Ők azok aztán fórumokon elújságolják, hogy húha milyen jó cucc esett ma is, aztán van egy csomó akinek szinte semmi nem esik, ők lesznek azok akik vagy megunják vagy és itt a lényeg fizetnek érte! Mivel az arany rohamosan értéktelenedik, idővel ezek az emberek labdába sem fognak tudni rúgni, ha csak nem piacolnak egész nap! Erre készítik fel az 1.05-öt is szerintem direkt!
-
Huma
addikt
Minél gyakrabban esik annál értéktelenebbé válik. Ha gyakran potyognának a jó cuccok akkor mindenki set-be és legendaryba lenne öltözve.
Viszont az sem normális, ha valakinek 300 óra alatt sem esik semmi érdemleges másnak meg szinte naponta esik valami.
Tudom, hogy random a drop, de talán túlságosan is az lett. Kellene pár fix dolog bele, hogy igazságosabb legyen a rendszer. -
Madn!ght
addikt
válasz
davidsz #3092 üzenetére
Eddig én is hasonlóan voltam. Habár nekem nincs annyi időm játszani, így csak 1 karit nyúzok. Eddig kb 5 legendary cucc esett, illetve 1 set, kettő kivételével mind ACt3-ban. Próbálkoztam azzal, hogyha a MF-ot tuningolom, de érdekes módon a set-est akkor adta, mikor cuccot cseréltem. 110-es MF-as NV1-el történt mindez.
Egyszerűen nem tudtam kilábalni az 1 millás keretből, mert szinte minden a javításokra kellett, annyit haltam.
Nos a set itemmel végre kilábaltam az eddigi anyagi krízisből, mert bő 7 milliót adtak érte. meglepődtem, nem számítottam rá.
Lényegesen jobb cuccokat dobál ACT3-ban, gondolom a 4-ben meg végképp.
-
davidsz
senior tag
válasz
mikromanus #3100 üzenetére
Találnék jobb cuccot, jobb szerkóban lennék. A Barbár volt az első karakterem azt hanyagolom is. DH, Monk ami bejön. Ezeket próbáltam jobb cuccba öltöztetni, vagy cserélgettem egymás között a cuccokat.
Berágok aztán veszek egy pártízmilla goldot
-
abéla
senior tag
válasz
davidsz #3092 üzenetére
Nálam is ez volt, majd mondtam: leszarom és beletoltam 40 ejrót(IRL úgyis eleget farmoltam az utóbbi hónapban
), ezt követően már mint act3-képes wiz, esett 10m-s amu, sok 1-2m-s rare, ja és jól forgattam a manit ah-ban(jópár skorn, meg ringek sok millás nyereséggel etc). Végül bejött a tui is: act3-ban esett egy zunimassa vision CC-vel, elment 49 eu-ért (és olcsón adtam
) szval beindult a dolog, nna. Kicsit talán túlságosan is, egyik du. soloban végigszaladtam a még hátralévő részeket (ghomtól) mondjuk nagy volt az öröm, de azóta kicsit tanácstalanúl pislogok
. Mondjuk jön az inf. machine...
Szóval sztem akármennyire is istenkáromlással felérő, de biza' nyomjál bele manit és nem kicsit változik a játékélmény. -
drk88
senior tag
Tudom h magam ellen beszélek, de valamelyik nap 6 legendary esett 5 órán belül, nah ez se normális akkor is ha nekem esett...és 300 óra játék időig nem láttam set/legend itemet utánna meg mintha megnyitották volna a csapot napo 1-2 garantáltan esik
-
vhunor
őstag
50 óra is vicc kategória. Munka, család és egyéb teendők mellett ennyit kb. 1 hónap alatt ha beletol valaki, már jó. Nekem se esett még set item, első nap óta megvan. Vicc az egész, és úgy szar ahogy van. Megbaszhatják az AH-jukat. A WoW biztos nem hozott eleget, el kellett cseszni ezt mindenképp, hogy még egy 458 Italiát vehessenek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo LOQ 15APH8 gamer laptop 15,6" 144Hz, AMD Ryzen 7
- 0 perces COOLER MASTER MASTERBOX MB600L V2 TEMPERED GLASS eladó! SZÁMLA (a Te nevedre)! ÁRON ALUL!!!
- Acer Predator Triton 17X Intel Core i9 13900HX/RTX 4090/64GB RAM/4TB SSD remek áron IGAZI RITKASÁG!
- LOGITECH G PRO X 2 LIGHTSPEED VEZETÉK NÉLKÜLI FEKETE HEADSET
- 0 perces RYZEN laptop eredeti Win10-zel! GARANCIA + SZÁMLA (a Te nevedre)! LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!
- 122 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3011
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T460 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest