-
PROHARDVER!
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Genius007
őstag
válasz
dilipok #3132 üzenetére
" bármilyen dombornyomottal megy "
háhá ... nagyot tévedtél most!
Mivel nem fontos hozzá dombornyomott kártya ! (STEAM-en keresztül nem!)
Direkt irtam hogy OTP-s kártya (is) jó, mert az átlag embernek nincs dombornyomott OTP-s kártyája !Pl.: Nekem sem dombornyomott! És mégis tudtam venni steam-be játékokat, cs2.hu-n is irtak egy "cikket" hogy milyen karikkal lehet steam-be vásárolni !
-
-
illusiON
őstag
válasz
dilipok #2944 üzenetére
hát ilyet se hallottam még
ha nincs meg a száz akkor emg az bassza a szemedet
megjegyzem minél több fps annál hamarabb tárazol és minden egyéb és ez elég nagy elöny lehet föleg szar gépes userek ellen
/fps_max 999 ezt kell beirni és akkor elméletileg feloldja a limitet, ha ez nem segít akkor a driverben kell megnézni nincs-e valami beállitás ami lefolytja
-
Djuree
félisten
válasz
dilipok #2876 üzenetére
ez nem teljesen igaz.
láttad te már a profikat wp-zni? nem rád lőnek hanem eléd és akkor talál el.
közelre persze hogy nem lehet észrevenni, olyan pici idő alatt becsapódik, hogy ha pont az emberre célzol akkor eltalálod.
igaziból is így van, ha kilőnek rád egy golyót közelről, már halott vagy mielőtt meghallanád a becsapódást -
Daweee
őstag
válasz
dilipok #2798 üzenetére
Akkor nemértem
Annak lehet köze a dologhoz, hogy a server úgy van megcsinálva, hogy nem feltétlen csak eredeti CS-vel lehet rajta menni?
De mondjuk másik eredetis havernak meg nem változik. Mondjuk már tárgytalan mert áttértem név szerinti adminnak, de ezt akkor is furcsállom...
-
-
[pod]Diablo
őstag
válasz
dilipok #2669 üzenetére
Jah
Csak gondoltam megprobalom,mert most jon ki 6-kor a promod,es ez a gyoker szorsz kell hozza,es most nincs szorsz accom.Es megakartam nezni hogy mien a promod mert ha jo akk veszek szorsz accot,hameg nem akk meg nem siekredet jora,ekk nem vennek szorsz accot.Es feleslegesen meg nem akarok venni. -
Djuree
félisten
válasz
dilipok #2570 üzenetére
azért írtam hogy nem megy olyan jól
persze azért vannak nagy pillanataim.
na meg hát a csíterek ugye. ha nem lennének lényegesen jobb lenne....
meg a 30-40 fps sem tesz jót a statomnak....
utálom ezt a buzi játékot mondtam már
fura hogy szarrá lövöm ak-val előttem 5 méterre az embert, erre az nyugodtan leguggol és fejbelő pityuval
ekkora baromságot.
miért nem lehet megoldani ezt.
ilyen a világon nincs....
[Szerkesztve] -
jolti05
őstag
válasz
dilipok #2527 üzenetére
Ugyanúgy van minden, mint az előző rendszeren, kivéve azt, hogy kicsit frissebb a vidikari driver. De azt is néztem, hogy felrakom a régebbit, és semmi.
Djuree: Az a vicc, hogy nekem ugyanígy működött, csak most újraraktam a gépetA másik vicc pedíg, jó, hogy szóltál, ki van kapcsolva a winfrissítés, nem rakott fel még semmit.
Kipróbálom még azt, h írtak nekem valamilyen rendszergazdás hozzáférést, de sztem ennek nem sok köze van a játékhoz -
Kiskutya
veterán
-
akasp
senior tag
válasz
dilipok #2163 üzenetére
hajjaj. én 50 fpsnek is non örülnék ha lőnek rám...
huhúú.. ma akkora Mákos>>voltam reggel cs2hu d2only szerveren.. lőnek rám.. akadok megeresztek probaképpen 2 golyot, behuzodok fal mögé és láss csodát: [PH!]Mákos>> headshot! ez egykétszer megesett és ez a szaggatás közbe ugy tunik, mintha falon keresztül szedtem volna őket..
-
bozont
veterán
válasz
dilipok #2034 üzenetére
Nem drasztikus villódzásra gondoltam , de én érzékeny vagyok az ilyenekre.
Minegy sikerült megoldani, egy refreshforce nevű progival, asszem ugyanaz készíti aki a refreshlockot, csak itt nem kell futni a programnak folyamatosan, elég egyszer lefuttatni.
Azt hogy miért nem jó a reflock azt én sem értem, de mikor megpróbálom elindítani vele a CS-t visszadob az asztalra, de mint mondtam mostmár lényegtelen. -
vittuka
aktív tag
válasz
dilipok #1847 üzenetére
Számla meg bizonyítani !?
En vettem egy source-ot, aktivaltam a regi accountomon, amivel 1.6-oztam és most ugyanazon van minden.. Semmit nem kell itt szórakozni, a steam accodon aktiválod ezt is és kész.. Vagy ha a kérdés az, hogy már új accot kreáltál az új játéknak, na akkor megpróbálhatod a levelet a valve-nak..
Ja jó, mostmár értem, csak nem olvastam eléggé figyelmesen a hsz-tNem kellett volna akkor új accot kreálni igen..
Szerintem ezt már buktad.
[Szerkesztve] -
-
-
Screamer84
tag
válasz
dilipok #1644 üzenetére
Hát sajna én is csak erre tudtam jutni
, ha most le kell formáznom mindent, akkor nagyon megszívom. Remélem sikerül valamilyen más megoldást is találnom, mert eléggé bánnám ,ha odalenne a vinyómrol az összes kínkeservesen összebuherált dolgom,ha meg nem megy másként, akkor így jártam
. 1 kicsit még reménykedek a vírusirtók lelkes programozóiban, hogy csináltak valamilyen progit ,ami kiírtja. Na de néhány nap múlva elválik, csak érjek végre haza.
-
Screamer84
tag
válasz
dilipok #1642 üzenetére
Én nem azért szövegeltem, mert nem segít senki!! De amúgy tényleg tök mindegy már. Ha gorombának tűntem elnézést, nem volt szándékomban. Közben innen onnan segítgettek, mint kiderült ,lehet bekaptam valami frankó kis vírust, ami mindenbe beépül amit letöltök és hibákat ír benne, ez okból amikor frissíteni próbál a steam, a hibásan letöltött file-okat próbálja újra leszedni,de mivel folyamatosan a hibás dolgokat menti le ezért esélytelen a frissítés befejezése. Sajna Bármit töltök ez van, mivel a baj nem jár egyedül,még 1 fütyi vírusírtót sem tok már letölteni, mert az is hibás
, ha meg azzokkal próbálkozom ami fentvolt, mikor megtalálja ezt a genyát, jön a kékhalál . Az xp reinstallal sem jutottam előrébb
, 1 kicsit már kezdek elkeseredni.
Ezért is vagyok pirinyót ingerült.
-
Screamer84
tag
válasz
dilipok #1640 üzenetére
Na akkor nézd meg jobban, hogy milyen op rendszer is van a gépen. Szerintem xp az a vista,de amúgy sem nekem kellett az a leírás.
Segítséget meg azért kértem ,mert szükségem volt rá és bíztam abban, hogy itt nálam jobban hozzáértő emberek tudnak tanácsot adni és gyorsan orvosolni tudom a gondot,volt aki próbált segíteni ,konkrétan 1 ember( Sleed ), de aki beszólt, az értelmeset nem mondott nekem. Szóval nem lennék felháborodva, ha olyasmibe köttek volna bele, ami jogos, de az, hogy én elkezdjem cseszegetni más gépét, vagy éppen rám nem tartozó dolgot, hát ... ! Úgy érzem nem az én dolgom véleményt nyilvánitani mások izlésvilágáról, vagy ha te ezt másképpen gondolod,az megint nem rám tartozik.
Részemröl sokat nem adok olyan emberek véleményére akikröl semmit nem tudok és különösebben nem is érdekel.,föleg ha nem segítő szándékal szólnak hozzám. Az a szánalmas ahogy az emberek viszonyulnak a dolgokhoz, ha nekük kell valami akkor jön a szöveg, de ha más kér segítséget leszarják.
[Szerkesztve] -
-
Gumee
tag
válasz
dilipok #1297 üzenetére
Nekem a régi gépen az is dobott ha ujraraktam a steame-t cséstűl, vagy a teljes win-t.
Érdemes megpróbálni, mert nem futhat gyengébb gépen jobban, ha csak nem butít rettenetesen.
Egyébként készültek csp mapok (alap mapok butított változatai, sok szemét le és + nagyon sok FPS), érdemes megnézni rajtuk a különbséget.
SZVSZ ez egy rossz motor és ritka szarul optimalizált pályák. -
Tibro5
senior tag
válasz
dilipok #1141 üzenetére
1. a vsync bekapcsolásával drasztikusan csökken az fps, ezért az nem játszik
2. nem fps-t akarok növelni, hanem azt szeretném, hogy ne akadozzon a játék
3. 60 fps-re akarom korlátozni, mert többet úgy sem jelenít meg a monitorom
Mivel az fps nem állandó, hanem ingadozik, azt szeretném hogy ne essen 30 alá viszont 60 fölött meg felesleges...
mit nem lehet ezen érteni? -
Genius007
őstag
Hejjjj...ácsi ...
Én arra értettem a csalást hogy WH , meg a Haxor ..meg ezek ..hogy valaki olyan mocsok hogy nem állitja be a rate-eket ...és azért nem tudom/tudjuk lelöni !
És rajoskodik hogy milyen pro , közbe meg nagy kamu ...
Jó tudom vannak olyanok akik nem tudják hogy mire jó a rate , meg ezek ...de a www.counter-strike2.hu -n minden le van irva -
Genius007
őstag
-
Genius007
őstag
Miért szenvedek azzal ?
Mert enyémbe csak :
Half - Life
Half - Life Blue Shift
Half - Life 2
Half - Life 2 : DeathMatch
Half - Life 2 : Lost Coast
Counter Strike 1.6
Counter Strike : Source
Day of Defeate
Asszem ezek vannak benne ! És én szivesen kiprobáltam volna mást is , föleg ingyen , kis mukával
De a Day of Defeate Source -t most is tudom nyomni .. egy magam a mapon csavarogva
De gondolom te örülnél ha találnál a neten olyan steam-et amibe minden játék benne van , és még eredeti serveren is lehet tolni ... nekem ez 2 napig megadatottCsak sajna ''rájöttek'' vagy mi ...
Amugy a CSS jön alig mert $z@r@k0Đik a netem és ujra kell leszednem -
bana'n
tag
Van szorsz alá is, csak fel kell külön rakni a VIP mod-ot, sajnos alapból nem tudja.
8 Mb a pálya, felépítésében azonos az 1.6 verzióval.
Én is csíptem anno. Mostanában nem tolja senki, viszont külföldi szervereken megtalálható, itt - ott. Igaz a mai időkben (szinte) mindenki d2-n akar csak játszani. -
japeen_hun
tag
Asszem volt erről egy erős véleményostás a cs2hun és az elég logikusnak is mondható volt.
Olyasmire emlékszem hogy kisebb felbontásnál ugy kevesebb kép pontból áll össze az ember feje mint nagyobb felbontásnál tehát hogyha távolra lősz 640*-es felbontásban nagyobb a lehetőség hogy beadja fejesnek mint ebben az esetben 1280*os felbontásnál.
Én kártyaváltásnál botoztam elég sokat aim-mapon 32bottal szarvga-val 800*600ban és elég könnyűnek véltem a fejeseket.
Arra gondolok hogy a feje mellé löttem kicsivel mégis beadta fejesnek.
De mondjuk érdekes lenne megnézni hogy veszünk demo-t 640*480-ban és 1280*1024-ben és szerintem több vitatható fejes lesz 640*480-ban. És local serverrel mert akkor az internetre meg a lagg-ra fognánk
Lehet megvan a köv hétvégi elfoglatságom. -
Predator666
aktív tag
megmodnom őszintén, hogy én semmilyen modnak nem hiszek, ami kiírja mennyit sebeztél, és hol talált. volt már olyan, hogy sebeztem az illetőn (mod írta ki) 106 in 1 et, és a konzol aztán iírta, hogy 106 in 3... Szóval, a modokra nem támaszkodom, inkább csak a konzol.
Másik, ha mp5-tel jtászol, akkor távolra kell mindenképp 3-4 akár 5 fejes is, hoyg beledögöljön, főleg ha van nagy pajzsa. közelről, ha jól lősz akár 3 fejes is elég lehet pajzzsal. Mp5 az gyenge fegyver.
klántársamnak volt egy desert 2 in 1 es hit, de az ilyenek általában falon kereszül/hordón keresztül/fakapun keresztül szoktak történni, szóval nem kell nagyon idegeskedni.
Ti votlatok a hibásak -
-
Recon_hun
tag
de hát nem fogja átpakolni sources mappába a kitömörített dolgokat soha?
nincs olyan progi, mivel lassu mint az állat... bár lehet h az uj procival deszkával lesz a probléma
lehet kicsi a zalman kék csodája az északi hídra? azért fagyozikde AAba semmi gond
[Szerkesztve] -
Recon_hun
tag
na szoval abszolulte nem tudom mit csináljak, feltelepítetem és aztán ráengedtem ih töltse le a frissítéseket.
tök gány az egész:
képek rola h nem vagyok hazudós
http://kepfeltoltes.hu/061010/css_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/061010/css2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
plese help! -
Recon_hun
tag
értem nem is keszekusza ;)
én nem 1 szerveren szoktam játszani
''csak mostanság kapcsolodtam be css online társadalmába, eddig csak lanokon nyomtam ott meg tök más volt mint a publik, ha úgy játszanék mint a lanon akkor tutira kicsesznének a szerverről, mert nem az volt h ''rush rush boom boom anyázás'' hanem megprobáltunk takituksan játszani, kevés zajjal, kevés russal, jókat nevettünk 1üt a társasággal.. hmm igen szép idők voltak ''anno'':') . De sajnos amit láttam magyarok terén a szervereken az borzalmas (de hát istenem ilyenek vagyunk, próbáljuk kerülni 1mást).
-
satomee
senior tag
Dehogy aggódom,nem is azért írtam!Van egyfajta feelingje ahogy minden pályán máshogy/máshol heverdek le...
Max ha már unom a semmittevést,megyek másik szerverre.De akkor se mást okolok vagy büntetek ezért.Egy war-on pl mit csinálnak vajon,az 5ik fejes után lelépnek,vagy mi...?!
Komoly a klán...
[Szerkesztve] -
Genius007
őstag
Hát ja!
nem tom, beirom a futtatásba hogy cmd
utána meg hogy ping bla bla bla bla (a következő falunak az IP-jét irom mert onann jön a netem, de abba a faluba is megy valahonnan
aztán jön hogy 5ms 8ms max 20ms volt eddig
az átlag 5-10ms!
Most nyomtam valamelyik magyar serveren és csak 70körül volt a ping -
satomee
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Archívum 1: [link]
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Építő/felújító topik
- Vicces képek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen légkondit a lakásba?
- EA Sports WRC '23
- Házimozi belépő szinten
- World of Tanks - MMO
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation4 PRO 1TB fekete konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Dell Latitude 5550 üzleti -Intel Ultra 7 165U16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Flow Z13 + ROG XG RTX 3070 - i9 12900H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD + RTX 3070 8GB WIN
- Honor Magic7 Lite 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i7-8GEN I 16GB I 256GB I 14" WQHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R7 5700X 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3070 8GB ZALMAN Z1 Plus Be quiet! 650W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest