Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ge_Og

    csendes tag

    Sziasztok!

    Első sorban blattida felé tenném fel a kérdést, de természetesen bárki segíthet, aki tud.
    Van egy 4 éves laptopom (Win XP/SP3). Nem valami bika a gép.

    Mobile AMD Sempron Processor 3100+ 787 MHZ és 1 GB RAM mellé.

    Ezen jelenleg ESS-t használok. Nagyon gyorsan betölt a Windows és észrevétlenül fut az ESS is, nem veszek észre lassulást sem a telepített programok használatánál, sem pedig a web böngészéskor.
    Hamarosan, másfél hónap múlva, lejár az ESS 2 éves előfizetésem és úgy döntöttem, hogy nem hosszabbítom meg. Valami ingyenes és komplett védelmi csomag érdekelne és ezért döntöttem több lehetséges alternatíva közül (előzetesen) a CIS mellett, hogy majd arra cserélem az ESS-t.
    Kérdésem az lenne, hogy mekkora a gépigénye, elég-e neki ez amim van? Nem fogja-e majd a gépet és ugyan olyan gyorsan tölt-e be mint az ESS ?
    Bár a CIS tűzfala (nekem) túl sokat is tud és eddig az én szintemen ESS fala bőven elég volt.
    Bocsi a kicsit láma kérdésekért de nem akarom leszedni csak azért az ESS-t, hogy kipróbáljam a CIS-t néhány napig és utána tegyem is vissza. Meg szeretném várni amíg leketyeg a liszensz visszalévő ideje.

    Köszi szépen a válaszokat előre is, mindenkitől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák