Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Picco #12482 üzenetére

    Ezt nem én találtam ki és ha nem így van akkor elnézést. Még annó olvasgattam a RV670 topikba, hogy azokban a játékokban, amik a R600 féle architekturát kihasználják, a G80 féle arch. meghalna. Ezésrt is nem akar a nV DX10.1-es kártyákat kiadni. Nem azért mert parasztvakítás, hanem mert át kéne alakítani a jól bevált G80-at igen erősen.

    Azt gondolhatod komolyan, hogy egy olyan parasztvakítós lehetőséget kihagyna az nV, mint a DX10.1... spec az ATi kitudott pillanatok alatt adni egy DX10.1-es gpu-t. És ezt nem azért tudta megtenni, mert ennyivel gyorsabbak (lásd HD29XT megjelenése), hanem ennyivel jobb irányba indultak el....
    Az nV szerintem nem azért gyorsabb, mert annyival DX10 képesebb, hanem mert ő diktálja a játékfejlesztőknek az iramot.

    Nem érzem magamat annyira ATi fanatikusnak. Ha ugy érezném, hogy a nV-nak van igaza és ő jár igazából előrébb (technikailag), akkor azt vennék. Szeretem az ATi-t, nem is volt még nV kártyám, csak ideiglenesen, de az az idő bőven elég volt. :)

    (#12486) sata?? : én kértem, hogy moderálják, de nem azt hogy töröljék. :F Tudtam, hogy nem bunkózni akartál, csak nem akartam, hogy félreértés legyen a vége... :F Ez úton is elnézést kérek. :DDD

    Na mentem aludni, jó éjelt mindenkinek! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák