Hirdetés

Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz Tidus #47901 üzenetére

    Nem a Musashi-val votl gond és nem az öntapadós sünikkel. Sajnos én voltam balfék. Egyedi hűtést akartam a VRM-ekre, egyedi hűtőbordából kivága. Egészen kiváló lett volna, csodás lett a borda is, minden... Csakhogy a csavarok húzásánál elb...szarintottam, bárkivel előfodulhatott volna...aki ilyen figyelmetlen mint én. :U :W

    Úgyhogy most 4830-at hajtok, majd ha lesz pénzem egy nagyobb VGA-ra, akkor ezt bedobom az asszony gépébe (ami az én pótgépem is lesz egyben), aztán beruházok megint vmi 4870-be, illetve van most nagyon jó lehetőségem a törött VGA-ra, majd meglátjuk, hogy bejön-e, nem akarok semmit elkiabálni.

    Ha már írok: gfefe nem volt teljesen korrekt. Előszöris beírta ide azt, amit priviben beszéltünk, holott senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi milyen árakról alkudozunk, ez kissé bunkóság volt, de nem érdekes. Másodsorban pedig nem a pénz keveslés volt a lényeg, hanem az, hogy külön a hűtőt nem akartam eladni, csak akkor ha a kártya már elkelt, mivel lehet, hogy vkinek azzal kellene ugye... Ezt úgy gondolom, elég érthetően leírtam neki priviben, de úgy tűnik, nem tudta megemészteni, hogy nem jutott bagóért egy jó cucchoz, így elhatározta, hogy majd jól leéget itt, előttetek....ejnye... :(

    Májsztró: az 5k-s ajánlattal kapcsolatosan: várd ki a végét, lehet, hogy meg fogsz még lepődni! ;)

    Nagyon jó volt veletek, remélem, majd ide fogok tartozni egyszer megint... :R

Aktív témák