Hirdetés
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen videókártyát?
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen alaplapot vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Teljesen a játékosok szolgálatában
- Azonnali alaplapos kérdések órája
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Wolfram
#18784
üzenetére
A Sonoff Touch okoskapcsolók elég sokat meg tudnak jegyezni (nem találtam még meg a limitációját), szóval nekem van egy-két ilyen 433MHz-es cuccom. Mozgásérzékelők, reed-relés nyitás érzékelők, elárasztás érzékelők. Azért preferálom, mert szinte semmit nem fogyasztanak, de jelentősen olcsóbbak mint a ZigBee eszközök.
Lehet kapni kismillió 4 gombos tanítható távirányítót (ezeken szerintem azért "limitáció" a 4 gomb, mert egyszerűen ennyi kényelmes méretben). Van 10 gombos kapcsolóm, és abból a típusból lehetett kapni 12 gombosat is. Sőt, bizonyos autókulcsokat is megismernek. Nekem sokáig úgy ment a kinti világítás, hogy amikor bezártam a kocsit, felkapcsolt a lámpa, amikor kinyitottam elaludt. (A mostani autó contactless kulcsos, és ez már valami komolyabb cucc, mert a sima rádiók semmit nem látnak belőle).Lehet venni 433MHz RX/TX modulokat, amik még olcsóbbak (már-már nevetségesen) és kb olyan üzenetet generálsz - vagy másolsz le, amit nem szégyellsz.
Szóval szerintem az alapvető ok az a praktikum, és az olcsósítás, de nem technikai limitáció az én meglátásom szerint.
Analóg szenzor témában
Ha van egy szabad digit pined, hogy megcímezd, akkor használj analóg multiplexert:
[link]
Új hozzászólás Aktív témák
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Sagem MyX-8
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen videókártyát?
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Milyen alaplapot vegyek?
- További aktív témák...
- Z790 Strix-A, 14700K, 2x16GB 7200 mhz, Tuf 4080, Corsair H1000i
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: RYZEN 7 5700/5800X +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Üzletből, garanciával, DeLL Inspiron 16 5630 -i5-1340P-16 szál/16RAM/512SSD/16,1"FULLHD IPS
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Thrustmaster T-GT II bázis - Thrustmaster Sparco P310 - Thrustmaster T3PM pedál - Playseat Evolution
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i5-10GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3407, 100% Akksi
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold

