Új hozzászólás Aktív témák
-
do3om
addikt
A fogyasztással pl Amd esetén nem az volt a baj hogy sok. Senkit nem érdekelne, árban minimális ha 100w a különbség a villanyszámla esetén.
A gond a kártyákkal volt, pl amikor azt gondolta elég a 6pin, itt gond volt a fogyasztás, de csak mert elbaszta. Aztán több karinál is a tuning, nem bírta hüteni semmi, de ha megoldották volna ezt senkit nem érdekel hogy zabál csak menjen. Aztán az alulméretezett gyári hűtések meg a magyarázkodás meg Abu féle mosdatás hogy 100 fok felett hatékonyabb a vrm. Na az ilyen nevetséges dolgok miatt lett fontos a fogyasztás, de ha úgy tervezik hogy bírja nem nézné senki.
Ha netán most az nv kari fogyaszt majd 350w-ot de az a tégla hűtő megoldja, nem szenved miatta hátrányt, netán húzni is lehet és 400w sem okoz gondot akkor elnézzük a fogyasztást. Persze Amd fanok jönnek majd hogy most is legyen fontos, de még kell érteni hogy az ottani karikon sok gondot okozott ahogy azt írtam.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Toomy: FOXPOST régen jó volt, de ma már jobban jársz ha elfelejted.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Minden, ami Unreal Engine
- Windows 10
- Hobby rádiós topik
- Kábel nélkül a Sapphire VGA-val
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Gaming notebook topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- Byski Áramláskijelző.
- Új, Aktiválatlan, iPhone Air (256 GB) (rendelhető)
- AKCIÓ! Apple Studio Display 27 5K Nanotexturált üveg monitor garanciával hibátlan működéssel
- iPhone 15 Pro 128GB 100% (1év Garancia)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



