Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
wasd.hu
senior tag
-
p2pp
őstag
-
wasd.hu
senior tag
Annyira nem.
Manapság itthon kezd divattá válni a régi kádár-rendszerbeli dolgokon nosztalgiázni.
Külön műsort is csinálnak neki a tv-ben: [Unboxing, hardverteszt]
Lehet hogy Magyarországon egy újkeletű trend kezd elindulni az orosz gyártmányok újraértékesítése érdekében. Szponzorált videók formájában.
Igazodni kell a mai gazdasági változásokhoz és piaci igényekhez.Érdekes felvetés. Lehet van benne valami
-
zolka95
őstag
Nem tudom, ezeket miből szűrted le, de szerintem túltoltad.
Annyira nem.
Manapság itthon kezd divattá válni a régi kádár-rendszerbeli dolgokon nosztalgiázni.
Külön műsort is csinálnak neki a tv-ben: [Unboxing, hardverteszt]
Lehet hogy Magyarországon egy újkeletű trend kezd elindulni az orosz gyártmányok újraértékesítése érdekében. Szponzorált videók formájában.
Igazodni kell a mai gazdasági változásokhoz és piaci igényekhez. -
gliskard
senior tag
-
Balázs Z.
aktív tag
egy kutatás akkor reprezentatív, ha jól tükrözi vizsgált populáció összetételét a fontos jellemzők mentén (pl. életkor, nem, lakóhely), tehát leképezi a célcsoportot, és a becslési hiba elfogadható…
Azt el fogadom, hogy a 9,5M magyar lakos esetében az 1000 megkérdezett (megfelelő bontásban) reprezentatív adatokat tud szolgáltatni.
Nekem azzal van problémám, hogy ez egy komplex kérdéskör ami bőven túlmutat egy egyszerű igen/nem válaszon. Ilyen esetben már az 1000-es minta nem megfelleő kiválasztása is komoly torzításokat eredményezhet…1000-es minta esetében a nemek bontása a KSH adatai lapján:
48,3% férfi = 483
51,7% nő = 517Ehhez kell még egy korcsoport szerinti bontás is. például: 18–29 / 30–39 / 40–49 / 50–59, ezeket a KSH kortábla alapján lehet pontosan arányosítani, de én most csak tippelek:
Férfi
18–29: 120
30–39: 120
40–49: 120
50–59: 123Nő
18–29: 128
30–39: 127
40–49: 128
50–59: 134
Mivel ez egy ország, ezért régió és település típusok szerint is bontani kéne.
Régiók lehetnének a megyék, de 1000-nél a 19 megye + BP a nemek és korcsoport után már 0,5 és még kevesebb ‘embereket’ hozna ki, ezért inkább nagyobb területi egységekkel szokás kalkulálni (az értékek a lakosság arányos bontása az 1000 főnek)Közép-Magyarország – 300 (pest megye + BP)
Közép-Dunántúl – 110
Nyugat-Dunántúl – 100
Dél-Dunántúl – 90
Észak-Magyarország – 120
Észak-Alföld – 140
Dél-Alföld – 140itt azért már látszik, hogy az 1000 főnél már “szóródnak” a darabszámok amiket a település típus tovább “darabol”, mert érdemes különbséget tenni Budapest / Megyeszékhely / Egyéb város / Község között…
Ezzel azt próbálom szemléltetni, hogy az 1000 fős mint esetében, például közép-magyarországon (BP+Pest megye) ennyi embert kérdeznénk meg:
18–29 év
férfi: 27
nő: 2730–39 év
férfi: 30
nő: 3040–49 év
férfi: 33
nő: 3350–59 év
férfi: 60
nő: 60Egy szimpla felelt választás esetében ez már elég jó minta ahol feltételezhetjük az alacsony torzítást. De komplexebb esetben mint az NMHH kutatása ez a torzítás már sokkal nagyobb is lehet, ezért mondtam, hogy az 1000 főt én ebben az esetben nem érzem reprezentatívnak. Reprezentálhatja az az 1000 fő az ország lakosságát (megfelelően kiválasztva őket – ez sem egyszerű feladat), de a rajtuk keresztül begyűjtött adatokat és az ebből leszűrt következtetéseket már nem nevezném reprezentatívnak…
Köszi a részletes kifejtést!
-
gliskard
senior tag
egy kutatás akkor reprezentatív, ha jól tükrözi vizsgált populáció összetételét a fontos jellemzők mentén (pl. életkor, nem, lakóhely), tehát leképezi a célcsoportot, és a becslési hiba elfogadható…
Azt el fogadom, hogy a 9,5M magyar lakos esetében az 1000 megkérdezett (megfelelő bontásban) reprezentatív adatokat tud szolgáltatni.
Nekem azzal van problémám, hogy ez egy komplex kérdéskör ami bőven túlmutat egy egyszerű igen/nem válaszon. Ilyen esetben már az 1000-es minta nem megfelleő kiválasztása is komoly torzításokat eredményezhet…1000-es minta esetében a nemek bontása a KSH adatai lapján:
48,3% férfi = 483
51,7% nő = 517Ehhez kell még egy korcsoport szerinti bontás is. például: 18–29 / 30–39 / 40–49 / 50–59, ezeket a KSH kortábla alapján lehet pontosan arányosítani, de én most csak tippelek:
Férfi
18–29: 120
30–39: 120
40–49: 120
50–59: 123Nő
18–29: 128
30–39: 127
40–49: 128
50–59: 134
Mivel ez egy ország, ezért régió és település típusok szerint is bontani kéne.
Régiók lehetnének a megyék, de 1000-nél a 19 megye + BP a nemek és korcsoport után már 0,5 és még kevesebb ‘embereket’ hozna ki, ezért inkább nagyobb területi egységekkel szokás kalkulálni (az értékek a lakosság arányos bontása az 1000 főnek)Közép-Magyarország – 300 (pest megye + BP)
Közép-Dunántúl – 110
Nyugat-Dunántúl – 100
Dél-Dunántúl – 90
Észak-Magyarország – 120
Észak-Alföld – 140
Dél-Alföld – 140itt azért már látszik, hogy az 1000 főnél már “szóródnak” a darabszámok amiket a település típus tovább “darabol”, mert érdemes különbséget tenni Budapest / Megyeszékhely / Egyéb város / Község között…
Ezzel azt próbálom szemléltetni, hogy az 1000 fős mint esetében, például közép-magyarországon (BP+Pest megye) ennyi embert kérdeznénk meg:
18–29 év
férfi: 27
nő: 2730–39 év
férfi: 30
nő: 3040–49 év
férfi: 33
nő: 3350–59 év
férfi: 60
nő: 60Egy szimpla felelt választás esetében ez már elég jó minta ahol feltételezhetjük az alacsony torzítást. De komplexebb esetben mint az NMHH kutatása ez a torzítás már sokkal nagyobb is lehet, ezért mondtam, hogy az 1000 főt én ebben az esetben nem érzem reprezentatívnak. Reprezentálhatja az az 1000 fő az ország lakosságát (megfelelően kiválasztva őket – ez sem egyszerű feladat), de a rajtuk keresztül begyűjtött adatokat és az ebből leszűrt következtetéseket már nem nevezném reprezentatívnak…
-
Balázs Z.
aktív tag
-
gliskard
senior tag
-
Balázs Z.
aktív tag
"A NMHH ezerfős online, reprezentatív felmérést végzett 18-59 éves korosztályban"
Megkérdezéses, önbevallós módszer nem éppen a pontosságról és a valóságról híres.
Az szintén kérdéses, hogy mennyire szakmai az 1000 fős mintát reprezentatívnak nevezni... Ez a 'kutatás' így magában nem sokat ér. Általában nem az NMHH végzi felméréseket, ők inkább megrendelni szokták a felméréseket és főleg az elemzést és közzétételt csinálják (valószínűleg ez is egy "látszat megbízás" volt).(TV-nél 1450 háztartásban, kb 3200 ember bevonásával történik az adatgyűjtés – ez sem mentes a torzításoktól, de nincs jobb, viszont a hosszú adatgyűjtés miatt a trendeket elég jól mutatja – az egy másik kérdés, hogy a teljes lakossági spektrum egy része láthatatlan a mérés számára.)
Az pedig, hogy a PH fóruzomókkal nem passzol a "mért adat" annak részbe az az oka, hogy ha tényleg reprezentatív lenne a felmérés, akkor valószínűleg az 1000 fős mintának csak egy töredékében van képviseltetve az adatokban az a viselkedés ahogyan a PH látogatói a YT és TikTok-ot használják.
-
gliskard
senior tag
"A NMHH ezerfős online, reprezentatív felmérést végzett 18-59 éves korosztályban"
Megkérdezéses, önbevallós módszer nem éppen a pontosságról és a valóságról híres.
Az szintén kérdéses, hogy mennyire szakmai az 1000 fős mintát reprezentatívnak nevezni... Ez a 'kutatás' így magában nem sokat ér. Általában nem az NMHH végzi felméréseket, ők inkább megrendelni szokták a felméréseket és főleg az elemzést és közzétételt csinálják (valószínűleg ez is egy "látszat megbízás" volt).(TV-nél 1450 háztartásban, kb 3200 ember bevonásával történik az adatgyűjtés – ez sem mentes a torzításoktól, de nincs jobb, viszont a hosszú adatgyűjtés miatt a trendeket elég jól mutatja – az egy másik kérdés, hogy a teljes lakossági spektrum egy része láthatatlan a mérés számára.)
Az pedig, hogy a PH fóruzomókkal nem passzol a "mért adat" annak részbe az az oka, hogy ha tényleg reprezentatív lenne a felmérés, akkor valószínűleg az 1000 fős mintának csak egy töredékében van képviseltetve az adatokban az a viselkedés ahogyan a PH látogatói a YT és TikTok-ot használják.
-
janeszgol
félisten
Nekem nagyon bevált a YouTube előfizetés. FB-t és semmi mást sem használok. YouTube előzményeket és az automata lejátszást kikapcsoltam, egy fekte képernyő fogad, amikor belépek. Megnézem, ami érdekel aztán kikapcsolom. Egy időben még az oldal sávos ajánlót is eltüntettem egy pluginnel, de az már nem zavar.
Felesleges a FB. Tele van AI ajánlasokkal. Olyan kutyákat rajzolnak, amik nem léteznek sanyarú sorsot megjelenítve, hogy az embereket érzelmileg manipulálják. Gyerekek detto, helyszínek detto. Nem létező helyeket reklámiznak, ahova természetesen szívesen elutazna mindenki, csak nincs hova, mivel nem létezik.
YT családi előfizum van, az jó befektetés. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Nekem nagyon bevált a YouTube előfizetés. FB-t és semmi mást sem használok. YouTube előzményeket és az automata lejátszást kikapcsoltam, egy fekte képernyő fogad, amikor belépek. Megnézem, ami érdekel aztán kikapcsolom. Egy időben még az oldal sávos ajánlót is eltüntettem egy pluginnel, de az már nem zavar.
Az AdBlock azért olcsóbb. Meg nem egy kékhajú unikornisbagázst pénzelek, akiknél már egészen szamurájkardnyitogatós szinten megy a cenzúra.
-
peppa
tag
Nekem nagyon bevált a YouTube előfizetés. FB-t és semmi mást sem használok. YouTube előzményeket és az automata lejátszást kikapcsoltam, egy fekte képernyő fogad, amikor belépek. Megnézem, ami érdekel aztán kikapcsolom. Egy időben még az oldal sávos ajánlót is eltüntettem egy pluginnel, de az már nem zavar.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Nem tudom, ezeket miből szűrted le, de szerintem túltoltad.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Balázs Z.
aktív tag
Igen, a választékos szóhasználat az egyik, amit a Tiktokról és a YouTube-shortokból el lehet sajátítani, így én sajnos híján vagyok ennek a képességnek. Még a szavak jelentését sem ismerem, csak osztom az észt a proletariátusnak a számítógépes világhálón.
-
janeszgol
félisten
-
Narxis
nagyúr
Az imént jött meg a legutóbbi heti jelentésem. A december 22 - december 28 közötti hétre az átlagos napi képernyőidőm 1 óra 21 perc lett úgy, hogy év vége van naphosszat itthon döglök és magamhoz képest extrém sokat volt a telefon a kezemben. Általában napi 1 óra alatt szokott lenni a képernyőidőm úgy hogy budin szoktam pörgetni a FB-ot vagy zombit irtok éppen. Elképzelni nem tudom mit csinál az akinek nem munkára használja a telefonját és mégis napi 3-4 óra vagy akár még több összejön. Netezik? Filmet néz? Játszik? Jó lehet fél nap egy hangyaf*sz kijelző fölé görnyedve mereszteni a szemét.
Tiktok, insta, Facebook, YouTube, játék, WhatsApp, Messenger, viber stb.
-
janeszgol
félisten
Az imént jött meg a legutóbbi heti jelentésem. A december 22 - december 28 közötti hétre az átlagos napi képernyőidőm 1 óra 21 perc lett úgy, hogy év vége van naphosszat itthon döglök és magamhoz képest extrém sokat volt a telefon a kezemben. Általában napi 1 óra alatt szokott lenni a képernyőidőm úgy hogy budin szoktam pörgetni a FB-ot vagy zombit irtok éppen. Elképzelni nem tudom mit csinál az akinek nem munkára használja a telefonját és mégis napi 3-4 óra vagy akár még több összejön. Netezik? Filmet néz? Játszik? Jó lehet fél nap egy hangyaf*sz kijelző fölé görnyedve mereszteni a szemét.
De most hősi kitűntetést vársz itt egy online fórumon?
-
8th
addikt
Az imént jött meg a legutóbbi heti jelentésem. A december 22 - december 28 közötti hétre az átlagos napi képernyőidőm 1 óra 21 perc lett úgy, hogy év vége van naphosszat itthon döglök és magamhoz képest extrém sokat volt a telefon a kezemben. Általában napi 1 óra alatt szokott lenni a képernyőidőm úgy hogy budin szoktam pörgetni a FB-ot vagy zombit irtok éppen. Elképzelni nem tudom mit csinál az akinek nem munkára használja a telefonját és mégis napi 3-4 óra vagy akár még több összejön. Netezik? Filmet néz? Játszik? Jó lehet fél nap egy hangyaf*sz kijelző fölé görnyedve mereszteni a szemét.
-
Balázs Z.
aktív tag
Ja, a Videa meg a másik csoda, az Indavideo kizárólag azért rúg labdába, mert rogyásig vannak illegális tartalmakkal. Teljes filmek, teljes sorozatok... De megéri fenntartani őket, mert ha a nagy szolgáltatók letiltják a Párt nagyszerű hamisított tartalmait, ezeken még lehet terjeszteni az igét.
-
zolka95
őstag
Mit olvasok, Origot?
A kormány statisztikája hogy kerül ide? Amúgy sem jelent semmit, mert megbízhatatlanok.
A bevezető meg egy kádárista nosztalgia érzelgés. Tiszta Origo.
A prohardver főoldala is fehér-kék-piros színűvé válik majd, mint az origo.hu? prohardver.ru -
Balázs Z.
aktív tag
Fúhhh... a sok proletár.
Így aztán maradnak is azok
-
wasd.hu
senior tag
Ha ON topikra írod, hogy "és akkor mi van"
Mint minden más, a mértéktelen mennyiségű reels is hordoz meglepetést. Konkrét példa baráti beszélgetésből: már nem is érdekli az, hogy mi a másik fél álláspontja vagy kétsége. "Másról beszélsz és nem is érdekel"
#37 RandomName
Így ez alapján talán megáll az amit a fórumtárs is írt, az ingerküszöb irreális -
Luck Dragon
támogató
-
The.Biker
veterán
És akkor mi van?
-
RandomName
senior tag
-
wasd.hu
senior tag
Míg mások elpazarolják életüket edzéssel, tanulással, gyerekekkel, asszonnyal, utazással, stb., ahelyett nekem van időm pH!-ra, piára és youtube-ra.
No joke. 
Van időm a PH! - ra.ezt most másnak olvastam
-
Depression
veterán
Míg mások elpazarolják életüket edzéssel, tanulással, gyerekekkel, asszonnyal, utazással, stb., ahelyett nekem van időm pH!-ra, piára és youtube-ra.
No joke. 
-
wasd.hu
senior tag
-
adamklark
senior tag
-
wasd.hu
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Narxis
nagyúr
-
janeszgol
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
-
8th
addikt
Ki a tökömnek van arra ideje, hogy napi 2-2.5 órát a telefonjába bújjon? Nincs ezeknek életük?
-
RandomName
senior tag
Antiszocializálódás is belejátszik ebbe.
Sok ismerősöm van aki tömegközlekedésen füles+teló, hogy első körben ne őt akarják megkérdezni, hogy mellé ülhetnek-e.... És bizony akik sok esetben csak böngésztek, játszottak utazás közben, azok ma már arra ráuntak, és szinte mind pörget valami gyorsat..... -
pusszycat
nagyúr
Én például útközben sosem nézek videókat, max 1-2 short-ot, amik haverok, kollégák küldenek. Itthon viszont sokszor TV adás helyett is Youtube-ot nézek, onnan próbálok informálódni értelmesebb közéleti műsorokból (Telex,Partizán), műszaki területen (Mobilaréna
, Tech2, Ren-Tech), vagy nézek beszélgetős műsorokat, koncertfilmeket. Lehet értelmesen is használni.Van tv-m. Annyi reklám után, főleg a fogkrémes köpködős után megundorodtam a tv -től, ott ugyebár még mókolni sem lehet, h eltűnjenek, szóval nem használom. Viszont elgondolkoztam egy nagyobb monitoron, ha már úgy is azt bámulom egész nap.
-
Rigormortiis
veterán
Én például útközben sosem nézek videókat, max 1-2 short-ot, amik haverok, kollégák küldenek. Itthon viszont sokszor TV adás helyett is Youtube-ot nézek, onnan próbálok informálódni értelmesebb közéleti műsorokból (Telex,Partizán), műszaki területen (Mobilaréna
, Tech2, Ren-Tech), vagy nézek beszélgetős műsorokat, koncertfilmeket. Lehet értelmesen is használni.Kb én is hasonlóan használom a yt-t
-
wasd.hu
senior tag
Én csak zenét hallgatok út közben, youtube reVanced klienssel megy a háttérben reklám nélkül. Éves playlistbe gyűjtve hetente a spotify féléken fellelhetetlen extended mixeket a kedvenc kiadóktól.
tiktok/shorts formátum videóktol és az ezeket a szádba szaró algoritmusoktól kivet a víz, telefonon nem nézem és desktopon is van firefox addon ami rendes teljes yt videó oldalra irányítja ha olyan linkre nyomnék, másik addon eltünteti a főoldalról. Telefonon reVancedben meg teljesen ki is van kapcsolva, hogy ne mutassa ezeket. A legalja a tartalomnak.
+1 ez a shorts/reels dolgot egész sok vizsgálat övezte, olvastam pár tanulmányt erről... TLDR nehéz tudatosan leépíteni, korrelál a doomscrolling és phubbing mértéktelensége
-
wjbhbdux
veterán
Én csak zenét hallgatok út közben, youtube reVanced klienssel megy a háttérben reklám nélkül. Éves playlistbe gyűjtve hetente a spotify féléken fellelhetetlen extended mixeket a kedvenc kiadóktól.
tiktok/shorts formátum videóktol és az ezeket a szádba szaró algoritmusoktól kivet a víz, telefonon nem nézem és desktopon is van firefox addon ami rendes teljes yt videó oldalra irányítja ha olyan linkre nyomnék, másik addon eltünteti a főoldalról. Telefonon reVancedben meg teljesen ki is van kapcsolva, hogy ne mutassa ezeket. A legalja a tartalomnak.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Narxis
nagyúr
-
Hieronymus
veterán
Nincs gond. A telefonra minimum 100GB zenét tudok rámásolni. Az elég lesz néhány kilométer futáshoz. Főleg akkor, ha mp3 vagy hasonló formátumra kerül a telefonra.
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
Végül is érdemes lehet beruházni a teljes tartalom letöltésére. Viszont sokat lehetne takarékoskodni, ha az afrikai és ázsiai művek letöltését ki lehetne zárni. A stílusok közül sem kell mind.
Szerintem 50 TB elegendő.
A minőség legalább CD legyen!Elméletileg jó ötlet, de nem tudod magaddal vinni egy sétára de ha van Spotifyd a telefonon akkor igen. Ez itt a gond.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Azt nézem rajta, hogy ki hívott. Meg a pontos időt. Amikor nincs rajtam karóra.
-
pusszycat
nagyúr
-
Hieronymus
veterán
Végül is érdemes lehet beruházni a teljes tartalom letöltésére. Viszont sokat lehetne takarékoskodni, ha az afrikai és ázsiai művek letöltését ki lehetne zárni. A stílusok közül sem kell mind.
Szerintem 50 TB elegendő.
A minőség legalább CD legyen! -
The.Biker
veterán
(Agy)Beteg világ, (agy)beteg Emberek! Manipuláció!
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
Amúgy ja kikéne na de mindjárt


-
Luck Dragon
támogató
Harry Potter és a Titkok Kamrája
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ja igen, és ahogyan ismerem őt, mindjárt jön az idézet:
– „Jaj, megint ez az automatikus helyesírás javítás…
— Megint kapkodtam , siettem..
– Mindjárt kikapcsolom, már múltkor is akartam.” (Úgysem teszi.)
-
Graphics
Jómunkásember
-
kbyte1024
veterán
Ja nálam is pörög a titkok mintha kötelező lenne
-
pusszycat
nagyúr
-
Luck Dragon
támogató
Home office-ban vagy szabadnapom, amikor nincs sok egyéb teendő, én szépen húzom felfelé a YouTube-ot.
Van, hogy egész nap onnan szól a zene a háttérben.
+1
YouTube minden is, vagy valamelyik stream, film vagy sorozat miatt. -
RobbyJr
addikt
-
janeszgol
félisten
Én is. TV nulla, Youtube 100%.
-
pusszycat
nagyúr
Home office-ban vagy szabadnapom, amikor nincs sok egyéb teendő, én szépen húzom felfelé a YouTube-ot.
Van, hogy egész nap onnan szól a zene a háttérben.
Jövőre immár spotify-ről is mehetnek majd a videok zenék.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Home office-ban vagy szabadnapom, amikor nincs sok egyéb teendő, én szépen húzom felfelé a YouTube-ot.
Van, hogy egész nap onnan szól a zene a háttérben.
-
bollokcs80
Korrektor
Én például útközben sosem nézek videókat, max 1-2 short-ot, amik haverok, kollégák küldenek. Itthon viszont sokszor TV adás helyett is Youtube-ot nézek, onnan próbálok informálódni értelmesebb közéleti műsorokból (Telex,Partizán), műszaki területen (Mobilaréna
, Tech2, Ren-Tech), vagy nézek beszélgetős műsorokat, koncertfilmeket. Lehet értelmesen is használni. -
Fecogame
veterán
"Ha unatkoznak"
Huhh, nem volt már sok éve olyan pillanatom, hogy unatkoztam volna
-
wasd.hu
senior tag
Elég beszédes, ha válaszadók 100% feletti értékeket hoz össze. Van ahol a 100%, bontásban 150 % felett van.
+1
Sok lesz -
mrzed
senior tag
Elég beszédes, ha válaszadók 100% feletti értékeket hoz össze. Van ahol a 100%, bontásban 150 % felett van.
Én is ezen mosolyogtam olvasás közben.
-
Hieronymus
veterán
Elég beszédes, ha válaszadók 100% feletti értékeket hoz össze. Van ahol a 100%, bontásban 150 % felett van.
-
hokuszla
senior tag
a címre a válasz
-
pusszycat
nagyúr
Nálam ez a 2-2.5 óra inkább 5-6 óra, ez miatt alszok 4-5 órát éjszaka, és nem értem miért vagyok fáradt egész nap. És ez mindig igy van, talán hévégén ráteszek még egy lapáttal.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- iPhone topik
- Huawei Watch Fit 5 Pro - jó forma
- Milyen légkondit a lakásba?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Jövedelem
- Xiaomi 17T - T-modell
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- Gyúrósok ide!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9/14"WQUXGA HDR/4k/i7-1165G7/16GB RAM/512GB SSD/5G-Esim
- Acer Nitro V15 Gamer Laptop GARANCIÁLIS!!/RTX 4060/Ryzen 7 7735HS/16GB DDR5/1,4 TB SSD
- ASUS GeForce RTX 4080 NOCTUA OC Edition - Garancia
- Lenovo T14 Gen2 / AMD Ryzen 5 PRO 5650U / 16 gb RAM / 256 SSD
- Bose QuietComfort 25
- Bluetooth hangszóró FM rádióval
- MacBook Pro 14" M1 Max 64GB RAM / 512GB SSD 27% Áfa - 0505AB
- Xiaomi Redmi 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia (Microsoft + MalakCare)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



