Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    Hát beszélgethetnénk másrol de nem Jott ki a fury DUO
    Miért nem jott ki :F ABU tudsz te errol valamit vagy ez is titoktartásis nem márciusrol volt szo :F
    De én a helyedben Szaby árulnám
    az nem biztos hogy másnál is ezt csinálja ezt el kell mondani a vevonek probálja ki ha csinálja visszaveszed
    Nem is az a lényeg hogy másik kábeleddel csinálja e
    mert én se váltottam azota kábelt hanem az hogy melyikkel nem ha megkérdezed R9DEON felhasználot O biztos elmondja a pontos kábeltipust amivel nála nem vagy akár elhozza valami TECH találkozora hogy kiprobálhasd
    A másik megoldás az elore menekulés és kérni valakitol mégegyet mert Rupsz azt mondta Crossfire be nem csinálja ez is megér egy probát Igy a VR hajnalán
    Mondjuk azt érzi mindenki hogy mosolyogva nyomod az AMD flamet mindenhol ezért valoszinu ezt nem fogod csinálni
    Alaplap Kábel meg Kártya kombinácioja az biztos de nem biztos hogy az AMD hibája ez soha nem lett kimutatva sehol
    DE mindig a BONGÉSZO inditja be a hibát a CROME meg tán a firefox

    Szoftveresen én két dolgot probálnék ki mivel nekem amokor elmult sokminden tortént egyszerre
    Megprobáltam átdugni a TVbe egy másik HDMI slotba /ami a konzoloknak van fenntartva oda/
    Telepitettem UJ JAVA-t ami szintén lehet hogy vannak olyan weboldalak amikbe valami nincs rendesen megirja és kiakasztja a drivert
    Meg a csuszkán állitottunk a csuszka azért fontos lehet mert ha valamit egy dolognak át kell méretezni akkor nem kozvetlenul irja ki a képernyore az adatot hanem átszámolja
    A windowsban is van egy sztreccselos rész ahol a betu meg ikonméretnél állitod a DPIt és még szintén emiatt sanszos azok a nem tudom mi a neve a kiterjeztet felbontás ami a monitorod felbontásánal nagyobbat csinál
    na én azt is kiprobálnám a helyedben állitgatni
    Amit szerintem Te most tapasztalsz hogy ugrik egyet amikor elkezdene csikozodni az az hogy az AMD azt csinálta hogy ujrainditja a drivert valahogy ha osszeomlana tehát szerintem nem a hibát tudják csak
    megakadályozzák azt nálad
    Amugy nekem az nagyon fura most prohardveren hogy szinte minden forum áll csak a Amd VS Nvidia meg a Direct X 12 topic zakatol ahol az emberek gyulolkodnek egymás ellen
    Kedves emberek ne gyulolkodjetek :))
    Amugy a NITROnak a reklámja ami fenn van a képernyo tetején tényleg remekul
    néz ki és 50 dollár kupont adnak a Fury hoz ha jol értem
    /mert hogy én nem használom a reklám blokkolot vegyetek rolam példát :R /

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák