Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S_x96x_S

    őstag

    válasz Albus_D #7871 üzenetére

    akinek nem muszály, annak felesleges upgradelnie ..
    ettől függetlenül a sávszálcsökkentett GPU -kal számolni kell a jövőben - még akkor is ha neked nem tetszik ez a trend ( amúgy sokunknak nem tetszik )

    Egyrészt ~2-3 év múlva itt a PCIe 6.0 .
    Az Intel is kb ~2-3 év múlvára teszi az ellentámadást .. aminek a része lesz a Gen6 -is.
    Ha az Intel hozza ki elsőként, akkor én ugyanolyan következetesen ácsingózok a Gen6 iránt.

    És én azon kezdtem filózgatni, hogy ha hosszú távra tervezek, akkor 2 generációs eltérés már elég érezhető kompromisszum lesz. ( Gen4 vs. Gen6 )
    Mindenesetre már kezdek rájönni, hogy nem lehet és nem is érdemes hosszú távra tervezni,
    mivel annyi változás várható a jövőben. De a Gen5 nagyon vonz ..

    > Megnyugtatásul a gen5 rdna3 és gen5 ssd témáról is lekattanhatsz,
    > mert több helyen több ember elmondta neked,

    akikkel 99%-ban egyetértünk, hogy meg kell várni a független teszteket és az alkalmazásokat a végleges véleményhez. Addig minden találgatás.

    Az hogy az AMD mit tartogat az új generációval a játékosoknak, azt a jövő évi GDC-n lehet majd igazából megtudni, amikor is a fejlesztők megmutatják min is dolgoznak.

    én nem akarok senkit se rá és lebeszélni bármiről.
    Mindenki a pénztárcájával szavaz és a verseny jó. :R

    > Összefoglalva amiért kampányolsz,

    ez nem egy kampány - hanem egy találgatós fórum, ahol is a következő 2-3 generációs trendekről próbálunk információt cserélni.
    Én tudomásul vettem, hogy neked teljesen eltér a véleményed. És ez így jó. :R
    Az is jó, hogy ha rámutatsz az érvelésem gyenge és kidolgozatlan pontjaira;
    mert akkor tudom, hogy hol kell alaposabban utánanéznem,
    és akkor részletesebben is kifejthetem!
    Szóval köszönöm! :R

    Mottó: "A verseny jó!"

Új hozzászólás Aktív témák