Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    válasz Apollo_21 #18578 üzenetére

    Igen köszönöm! komolyan mondom nem lennék gameplay csatrona annyi szívás van a játék videókkal, újra kellett nyomnom, és renderelés nélkül feltenni (30gb kg 500 perc volt) mert az elöző-t a yt annyira lebutította, hogy élvezhetetlen volt. Ja ha valaki játszana az uj COD-al a videó rendert a beállításokban tegye arra a felbontásra amin játszik, különben ocsmány mosott lesz a kép! egyébként nem rossz játék, én is végig tolom :)
    De csak mert kicsit Sci Fi-s :)

    És a videóban látottnál legalább 30% gyorsabban fut a játék, de sajnos a fraps ennyit levesz a gép erejéből. A múltkor valaki szerintem innen a fórumról, kis híján az anyámba küldött, hogy a Star Wars Battlefront ban, miért a pálya szélén kolbászolok, ez így értékelhetetlen. Már letiltottam az illetőt a csatornáról az ocsmány stilusa miatt, de üzenem neki, hogy az A6 sorozat NEM játékra lett kitalálva, ezek a tesztek csak érdekességképen vannak fent nálam, és a felvevő által lefoglalt erőforrást is bele kell számítani.de attól még vannak olyan emberek akiknek erre telik/van igénye, és szeretnének hébe-hóba játszani :)
    Ez útóbbi persze nem neked szólt! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák