Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Raymond #15826 üzenetére

    Na, eltartott egy darabig amig kiprobaltam. Nagyon hasonlo mint a Lenovo Explorer, de a kepet mintha konyebben tudtam volna beallitani igy jobbnak is hat. A tracking stb. teljesen egyforma. Mivel a rendes lapos javitasban van igy ki tudtam probalni mit szot a WMR egy low-end gephez. Egy kozel negy eves Acer Aspire V5-573G, i7-4510U es GF 850M 4GB DDR3 lett az alany. Bedudtam a HMD-t a hatul talahato HDMI-be es USB3.0-ba, a Windows felismerte, telepitette a meghajtokat es elindult a WMR setup. Annyit mondott hogy nem lesz jo a grafikus kartya, de siman tovabb engedett. Valamit irt aztan hogy nem sikerult a letoltes, de kihuztam a HMD-t es ujra bedugtam, ezek utan mar tovabb ment. A controllerek is csatlakoztak a BT4.0-hoz es ment minden elsore. A Steam felismerte hogy van VR HMD es felajanlotta a SteamVR telepites, a WMR tamogatast is magatol szedte le. Optimus-nak hala persze csak 60FPS-el megy, de ez figyelembe veve a grafiksu kartyat ugyis zomevel csak alom :) Majd probalgatok dolgokat hogy mi hogyan megy, de meg kell mondjam meglepoen jo es zokkenomentes volt az uzembehelyezes ilyen regi es gyenge hardware-en is.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák