Hirdetés

Aktív témák

  • Gelli

    csendes tag

    Halihó!

    Lassan rájövök mi a probléma... De nagyon furcsa dolog! 3 vinyóm van, egy 200, egy 80 és egy 40 Gigás, a 200-as ketté lett osztva egy 30-asra és egy 160-asra(10Giga eltűnt). A nevük 30 C, 40 D, 80 E, 160 F. A 30 Gigás partícióra telepítettem a Win7-et, a többin adatok voltak. Míg a napokban feltettem az XP-t a 40 Gigás vinyóra, amit előtte legyalultam. És akkor jött a probléma, hogy nem tudtam kiválasztani indításkor, melyik induljon, mindig be kellett állítani a boot menüben a dolgokat, ha egyiket vagy a másikat akartam indítani. Furcsálltam, hogy az XP csak akkor bootol be, ha a 80-as vinyót állítom elsődlegesnek... feltettem az EasyBcd-t vagy mit és azzal is csak a menüt sikerült megjeleníteni, de ha az XP-t akartam akkor hiányolta az ntldr-t és nem indult. Aztán véleltenül rátaláltam a 80Gb-os vinyón az XP-rendszerfájljaira, holott a 40-es vinyóra telepítettem. Aztán most minden mindennel megkeveredett és bogozhatom ki a dolgokat. Nyilván jó volna, ha a 40-esre kerülnének a rendszerfájlok a mappák mellé és nem a filmeim között bújkálnának a 80-ason. A tköm tele van a gusztustalanságokkal!

    Ha valaki akar segíteni, segítségét szívesen veszem!

    Gelli

Aktív témák