- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- 16 GB RAM 2025-ben? 🤨 – Ma már tényleg kevés lehet!
- 3D nyomtatás
- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Canon EOS DSLR topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
PROHARDVER!
Sony Xperia Z1 Compact
Új hozzászólás Aktív témák
-
front3r
őstag
válasz
kbadam83 #13786 üzenetére
Nem, ez a Microsoft levelezőszervere, a céges levelezések nagy részét ilyen szervereken kezelik.
Tehát NEM a Microsoftnál van, hanem egy cégnél, és ez egy cégnek a saját rendszere, levelezése. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
Eddig az Androidban ezt az Email alkalmazás kezelte, de volt fizetős app is, ami ezt kezelte, de nagyon drága volt... most már a Gmail is képes erre 5.0-tól, de kell hozzá egy modul is, aminek ugyan úgy frissülnie kellene az Androidban, de ez nem történt meg, hiába frissült a GMAIL. A Lollipopban már biztos hogy működni fog. Ennek hiányában, ilyen fiókot nem tudunk felvenni a GMAIL-be, amíg nem frissül.
Amúgy itt van APK-ban. -
kelly416
veterán
válasz
kbadam83 #9745 üzenetére
Nincs S5 tapasztalatom, de ha mindkettőt a saját kijelzőjén nézed, ne feledd, az S5-nek amoled kijelzője van. Ha mindkettő a TV-n van, és az S5 képe szebb, akkor nem tudok mit mondani róla. Nekem a z1c képe tökéletes, ha meg igényesebb akarok lenni, pl. keresztelő, akkor úgysem telefonnal fényképeznék, hanem erre a célra van egy Nikon L810 otthon.
A.J. Crowley:
Jól tudom, de ezek szerint nem feltétlenül érződött át a "hangulata" az első két soromnak smiley nélkül. -
kelly416
veterán
válasz
kbadam83 #9741 üzenetére
Sajnos nincs 106 centis TV-m, csak egy kis 40"-os, úgyhogy nem tudok érdemben válaszolni. De az én TV-men a képeim olyan szépek, hogy lemásznak, úgyhogy nem hiszem, hogy a Tiéden nagyon pixeles lesz.
Igen, 8Mp képek lesznek, de ne bánd. A Te TV-d HD (1280x720) vagy fHD (1920*1080), vagy legjobb esetben is QHD, ahol is a felbontás is "csak" 3840x2160, a 8Mp képek felbontása meg 3840*2160. Tehát ha alapból szép a képe, akkor ezekkel is szép lesz.
-
kelly416
veterán
válasz
kbadam83 #9738 üzenetére
Nyugodj bele, hogy az automata nagyon jól eltalálja a beállításokat, és 8MPix-en jobb képeket csinál a ketyere, mint 20Mpix-en, mert kevesebb a zaj.
Ha meg állítgatni akarsz, én már egy keveset igénylem a lehetőségét, akkor is ajánlott a 8, mert 20-ban sokkal kevesebb lehetőséged van. No meg tegyük hozzá, mindenre elég a "kisebbik" kép is. Még azt is össze-össze gyűrném néha fHD méretre, mert "csak a helyet foglalja" a nagyobb. -
kaciokos
őstag
válasz
kbadam83 #9667 üzenetére
Más kijelzőtechnológia, az AMOLED, ez IPS. Esetleg a Z1C-n próbálhatsz állítani a fehéregyensúlyon.
(#9669) devergo74 - Ha nem raksz fóliát a hátlapra. karcos lesz. Ha ez nem zavar, akkor jó, ha igen, akkor rakj rá.
Szerk:
(#9674) szaboc - Ott exportáld vcf-be, itt importáld.
-
Joezyka
senior tag
válasz
kbadam83 #9664 üzenetére
ha visszaolvasol pár oldalt, jónéhányunk linkelt képeket amiket telefonnal csináltunk. SZERINTEM nagyon jó képeket csinál Z1C. S5 ellen szóljon, hogy úgy olvastam, hogy egy csomó ázik be és megy a gariztatás. Itt meg max pár darab ázott eddig be.
röviden: csak ajánlani tudom a z1c-t !
-
alacka
tag
-
kbadam83
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
ma A japán gyártó legújabb okostelefonja ugyanazt az erőt adja meg a felhasználónak, mint ami a csúcsmodellekben található, csak sokkal kompaktabb méretben.
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- Beszámítás! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Beszámítás! Apple iPad Pro 11 2024 1TB WiFi + Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest