Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Hyperion #6669 üzenetére

    Ez tény, én nem is erre vettem annó... De ha nem desktop gép kiváltására találták ki, akkor minek rá ennyi RAM? Így is használhatatlanul lassú netezésre, bármi office célra raspbian-al. Minek tud 3D-t? Játékra szintén alkalmatlan a zéró támogatottsága és lassúsága miatt, erre sokkal jobb bármi kommersz Androidos vas. Ha devboard-nak szánták volna akkor elég lenne töredék RAM, de lehetne rajta több sorosport (a procinak lenne), lehetne hely opcionális SPI flash-nek az SD-s bohóckodás helyett. Ráraktak egy bugos HUB/LAN csippet, helyette inkább a belső adatbuszt kellett volna elérhetővé tenni amire kerülhetne gyors LAN, WiFi, stb stb... A sok felesleges belső modul és kiegészítő miatt a fogyasztása is elég nagy, így vezérlési feladatokra is korlátozottan alkalmas csak. Fejlesztői eszköznek sokkal részletesebb dokumentációval kellene rendelkeznie, egészen a proci legmélyebb bugyraiig, de a rosszul választott Broadcom-tól ilyenről álmodni sem lehet... Az Atheros és Ralink regisztereinek doksijai elérhetőek pl, így szoktam is játszani vele... Szóval egyedül az alapötlet jó, de a megvalósítás már egy tudathasadásos valami lett... :U

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák